Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

ce radio ascultzi?  

135 membri au votat

  1. 1. ce radio ascultzi?

    • radio 21
      20
    • kiss fm
      35
    • europa fm
      29
    • pro fm
      3
    • alte posturi
      48


Postări Recomandate

Nationale: NationalFM.

Locale: AnalogFM.

La ProFM nu-mi place muzica, la EuropaFM parca au 2 CDuri pe care le repeta la nesfarsit si prostia DJ-ilor lor este intolerabila. EuropaFM are totusi cele mai ca lumea stiri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai ascult cateodata Europa fm.

Si cateva posturi locale ,depinde ce muzica au.

 

Am auzit ca fostul Romania 3,emite doar pe net ,daca nu ma inselwww.radio3net.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alfa si eu. (se putea sa nu?) :crazy:

[snapbacca]40678[/snapbacca]

Si eu mai servesc Alfa din cand in cand. In Braila nu se prinde chiar bine. Dar ponderea o detin totusi in mod egal Europa fm si caiss fm. Apropos de caiss fm. In Braila, pe langa caiss-ul de bucuresti, mai functioneaza un radio cu exact acelasi nume, care plagiaza ba nu copiaza toate jingle-urile de la caiss fm din state, cat despre calitatea programelor.... caitch fm 100% difuzeaza si manele. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de pe la 10 ani ascult, cu foarte mici variatii, acelasi post de radio: RADIO HIT (post local):">

am crescut "efectiv" ascultand programele lor....m-am atasat atat de mult de oamenii de acolo si mai ales de vocile lor incat pana in momentul de fata nu am reusit sa ascult cu aceeasi placere nimic altceva :geeca:

 

plus ca, exceptand partea comerciala care este prezenta in fiecare radio, dau muzica pe gustul meu :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ascult in maxi-taxi, dimineata spre facultate. Daca e radio si o piesa buna, ma duc la scoala cu chef, daca soferul asculta manele... incep sa am ganduri criminale. :crazy:

 

Acasa ascult Radio 21... toata ziua. Ocazional... Alfa, "for old times' sacae". :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cea Mai Tare Emisiune De Dimineata E "Rondul De Dimineata" De La Pro Fm. Cel Mai Bun Radio e Guerilla pentru ca in Rest Peste Tot E Hip-Hop si Pop Continuu.

Dar "Rondul De Dimineata" E Bestial !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ascult Alfa zone doar cand am pe cine asculta (adica puiul ala dulce de Baby-Blue, sunt fan inrrrrrrrrrrrrrait!! ) :) ...In rest .. Radio21, Radio1 :crazy:

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×