Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Cineva incearca sa imidistruga reputatia

Postări Recomandate

Un hacker vrea sa imi distruga reputatia! A spart un forum nu dau numele sa nu fac reclama. Si a intrat in contul meu si injura.

 

Ceea ce vreau eu sa stie lumea e ca eu nu injur. Pe alte forumuri ma mai gaseste cu nick-urile Alethia_Spitz, Alethia, Amaliela, Semjase, Ariel

 

Eu nu injur si nu postez vulgaritati! Nu voi face asa ceva niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un hacker vrea sa imi distruga reputatia! A spart un forum nu dau numele sa nu fac reclama. Si a intrat in contul meu si injura.

 

Ceea ce vreau eu sa stie lumea e ca eu nu injur. Pe alte forumuri ma mai gaseste cu nick-urile Alethia_Spitz, Alethia, Amaliela, Semjase, Ariel

 

Eu nu injur si nu postez vulgaritati! Nu voi face asa ceva niciodata.

stai linistita, ne-am dat seama din posturile tale ca nu esti o persoana vulgara.

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa va anunt si pe voi de nick-urile mele de pe alte forumuri. Sa stiti cine sunt si ca daca cineva va injura de pe 1 din aceste nick-uri nu sunt eu ci cineva care imi sparge userul si parola.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vrut sa va anunt si pe voi de nick-urile mele de pe alte forumuri. Sa stiti cine sunt si ca daca cineva va injura de pe 1 din aceste nick-uri nu sunt eu ci cineva care imi sparge userul si parola.

Alethia, suntem alaturi de tine cei care te cunoastem si te respectam!

Schimba parolele si rezolva problema cu un antivirus eficient nonstop si cu un firewall adecvat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pb e ca nu la mine a intrat. A intrat in contul adminului de acolo. Apoi a schimbat e-mailurile cu care userii sau inreg cu e-mailurile lui si a schimbat si parolele cu care se logau userii si acum toate conturile sunt ale lui. Si asa a intrat in cotul meu si nu numai in al meu ci si a lui bb_girl (alt user) si si-a facut de cap.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×