Sari la conținut
Forum Roportal
Rycy

Adobe dreamweaver trial!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am descarcat de pe www.adobe.com dreamweaver cs3 si lam instalat!Insa imi da o eroare cum ca licceenta numai poate fi folosita sau ceva de genu asta!!!Am dezinstalat, reinstalat, si la fel!!Ce are??Ce pot sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am descarcat de pe www.adobe.com dreamweaver cs3 si lam instalat!Insa imi da o eroare cum ca licceenta numai poate fi folosita sau ceva de genu asta!!!Am dezinstalat, reinstalat, si la fel!!Ce are??Ce pot sa fac?

 

Ori cauti un crack bun, ori il cumperi. Aia cred ca era varianta demo. Eu l'am descarcat de pe torenti si tot nu'mi merge, ma pune sa'l activez pe net...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cate site`uri pe care gasesti tot felu` de chestii d`astea :o: nu shtiu daca pot sa le scriu shi mai bine nu le scriu... da`tzi`mi un PM care vretzi sa le shtitzi :think:

 

 

P.S ce fel de torrente sunt alea care nu au tot ce trebuie la torrent?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am descarcat de pe www.adobe.com dreamweaver cs3 si lam instalat!Insa imi da o eroare cum ca licceenta numai poate fi folosita sau ceva de genu asta!!!Am dezinstalat, reinstalat, si la fel!!Ce are??Ce pot sa fac?

Nu l-ai mai avut inainte? Deobicei daca il ai inainte face de astea....

 

Sunt cate site`uri pe care gasesti tot felu` de chestii d`astea :crazy: nu shtiu daca pot sa le scriu shi mai bine nu le scriu... da`tzi`mi un PM care vretzi sa le shtitzi :cry:

 

 

P.S ce fel de torrente sunt alea care nu au tot ce trebuie la torrent?

Bine ai facut....

 

De proasta calitate :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×