Sari la conținut
Forum Roportal
al33Xutza

universuri paralele

Postări Recomandate

Pai, uite!

Eu is c-un picior in groapa si cu celalalt intr-un univers paralel, deci exista! :tease:

razi tu razi, ce pana ta ... insa exista ceva teori formulate de niste fizicieni "defecti" . :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
razi tu razi, ce pana ta ... insa exista ceva teori formulate de niste fizicieni "defecti" . :tease:

 

 

:bye: Da' eu chiar cred ca exista, altfel as nega existenta unei categorii de oameni........ politicienii care-s paraleli cu realitatea! :beee:

 

Acu', fara gluma si ca sa fiu ontopic, sunt sigura ca exista si cred cu tarie lucru' asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca exista si dinastea.. :beee:

eu cred ca-a doar cam schizofrenici....traiesc intr-o lume al visului...pardon...al somnului...

universuri paralele?nu...traiesc intr-un singur univers politicienii :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ati dus topicul in derizoriu. Eu nu cred ca exista universuri paralele, ar insemna ca fiecare suflet sa fie in mai multe realitati in acelasi timp, ori nu poti fi in spiritual si in 10 Terra. Nu de alta, dar de ce ai vrea sa fii mai multi deodata ? Cand ai putea fi pe rand, ca nu e graba nicaieri. A, mai multe realitati pot exista si exista probabil, dar nu suntem in toate deodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca exista universuri paralele?

parca da..la prima tv era serialul nu? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca se studiaza ceva materie interplanetara , si se observa ca exista 7 faze , de formare a materiei , fiecare faza avand corespondenta unui univers. Caut artcolul pe unde am dat de el si il postez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un univers paralel ar fi Shambala. In istoria Europei medievale este un indiciu elocve nt la existe nta Shambalei. Astfel, pe foarte multe hărţi medievale, găsim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×