Sari la conținut
Forum Roportal
dn_in_vn

inselat in casnicie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

e greu ! totusi daca este de spus ceva este ca eu cred ca este o tipa deosebita ca am incredere in intelepciunea ei,cred ca este destul de desteapta si matura sa-si dea sema de implicatii ca este greu si pentru ei daca se intampla asta ca este did de 17 ani etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-a zis ca mi-a spus sa stau linistita ca nu va fi nimic,...

da, da ... dormi in pace , sotul tau vegheaza . :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-a zis ca mi-a spus sa stau linistita ca nu va fi nimic, ca este prea deosebita ca sa se bage intr-o chestie asa de complicata , o lauda spunea ca i-a spus la tel ca stia ca asta va urma , dar mie tot m-ie frica ,sunt tot nelimistita

 

 

 

Aniri, tu te-auzi ce spui????

o lauda in fata ta?

si tu stai si-i asculti laudele?...

ea e o femeie deosebita?.....dar tu cum esti?...

 

crede-ma ca sunt...furioasa :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e greu ! totusi daca este de spus ceva este ca eu cred ca este o tipa deosebita ca am incredere in intelepciunea ei,cred ca este destul de desteapta si matura sa-si dea sema de implicatii ca este greu si pentru ei daca se intampla asta ca este did de 17 ani etc

 

stii care'i ironia , ei i se rupe'n paispe de casnica voastra !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e greu ! totusi daca este de spus ceva este ca eu cred ca este o tipa deosebita ca am incredere in intelepciunea ei,cred ca este destul de desteapta si matura sa-si dea sema de implicatii ca este greu si pentru ei daca se intampla asta ca este did de 17 ani etc

 

:good: ;) :cheer:

adica toata speranta ta sta in intelegerea ei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e greu ! totusi daca este de spus ceva este ca eu cred ca este o tipa deosebita ca am incredere in intelepciunea ei,cred ca este destul de desteapta si matura sa-si dea sema de implicatii ca este greu si pentru ei daca se intampla asta ca este did de 17 ani etc

 

te inseli.

 

Si ellla, daca tie iti place sa fi intelegatoare si umila, n'ai decat :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incredere si in el ca-i destept si intelege si el tote implictiile si stiu c ma iubeste si pe mine si ca ma respecta , dar cea mai mare incredere o am inEA pentu ca siu ca daca EA ar vrea sa mi-l ia mi l-ar lua CLAR

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am incredere si in el ca-i destept si intelege si el tote implictiile si stiu c ma iubeste si pe mine si ca ma respecta , dar cea mai mare incredere o am inEA pentu ca siu ca daca EA ar vrea sa mi-l ia mi l-ar lua CLAR

 

waw... asta'i clar din "putul gandirii" .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am incredere si in el ca-i destept si intelege si el tote implictiile si stiu c ma iubeste si pe mine si ca ma respecta , dar cea mai mare incredere o am inEA pentu ca siu ca daca EA ar vrea sa mi-l ia mi l-ar lua CLAR

:good:

bun....

 

cand te trezesti sa ma anunti....

 

;) bun bancul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii ceva Aniri?....daca vrei, iti spun cu lux de amanunte ce s-a intamplat de-am divortat....si din cauza cui...ai ghicit...."o fata deosebita"....tanara ,frumoasa si desteapta, mai tanara cu 12 ani decat mine, si pe care-a durut-o-n fund de faptul ca el era casatorit si-avea doi copii minori....

dar....banii sunt mai importanti...

 

mi-a trecut, au trecut aproape 4 ani de-atunci.....da acuma m-am..."aprins" din nou... :good: ;) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×