Sari la conținut
Forum Roportal
dn_in_vn

inselat in casnicie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vedeti increderea???RAhat

mdea... doara ti'am zis ca prevederea'i mama intelepciunii ! ;)

 

si ... ai sunat'o pe matrahuca ?! :good:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa-nteleg ca ai revenit la sentimente mai bune ? Te-ai lamurit in vre-un fel ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si este destept m-a convins,eu singura i-am promis ca-l sterg din tel si AM MINTIT CA NU_L MAI AM NOTAT SI IN ALTA PARTE,si cun discutan despre incredere si el m-ia spus ca nu o sa mai sune nici el nici ea ca o a fie liniste in CO si eu singura i-am spus ca ma cac in telefonul lui si ca nu ma mai uit niciodata in el

 

Spre deosebire de toate postarile de pana acum eu am sa te sfatuiesc sa-l lasi liber. Arata-i ca il iubesti, discuta frumos cu el, dar spune-i deschis ca este liber sa faca ce vrea si chiar incurajeaza-l sa faca ce este mai bine pentru El. Tot felul de fite, sa-l umilesti pe el sau pe prietena lui nu vor da nici-un rezultat. Arata-i cu demnitate ca iti iubesti familia ta, ca il iubesti si il apreciezi si lasa-l sa faca ce vrea.... Se pare ca este un om cu onestitate, incurajeaza aceasta calitate care este extrem de rara.... LAUDA- L macar pentru asta ....

Editat de buzdugan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am tel ei dar mi-e frica sa o sun , cred ca asi face mai mult rau,el este un om mandru ,l-as face de cacat, si m-as fece si eu , ce sa-i spun ce stie ca avem doi copii si ca suntem de 20ani,bine si intre timp in discutiiile noastre tot timpul el ma linisteste , si-mi spune ca este de rahat ce s-a intemplat , dat ca acum s-a intamplat si este constient de toate implicatiile varsta ,familie, copii, stie ca peste 2-3luni sau 2- 3ani ajunge tot la o ......nu stiu cum sa-i zic acum,ca intre mine si ea nu-i nici o competitie cum zuic eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

no, pai daca ti-a zis omul... linisteste-te

 

dac nu poti ia pastile de limbrici si vei fi ok

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am tel ei dar mi-e frica sa o sun , cred ca asi face mai mult rau,el este un om mandru ,l-as face de cacat, si m-as fece si eu , ce sa-i spun ce stie ca avem doi copii si ca suntem de 20ani,bine si intre timp in discutiiile noastre tot timpul el ma linisteste , si-mi spune ca este de rahat ce s-a intemplat , dat ca acum s-a intamplat si este constient de toate implicatiile varsta ,familie, copii, stie ca peste 2-3luni sau 2- 3ani ajunge tot la o ......nu stiu cum sa-i zic acum,ca intre mine si ea nu-i nici o competitie cum zuic eu

 

ai aceiasi varsta ca si mine, insa realizezi ca la capitolul naivitate esti number one ?!

 

ce puii mei , sigur ca el zice cate'n luna si'n stele ... insa uita'te bine'n ochii mei ... nici peste 2 luni relatia aia "spirituala" nu se va incheia .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

v-am zis ca luni am venit dinCO am lasat fetele la TIM la rude si suntem singuri, vorbim mai mult, dar nu foarte mult despre acest subiect ca sa nu devine sacaitor, marti eram liberi, am inceput munca miercuri,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

v-am zis ca luni am venit dinCO am lasat fetele la TIM la rude si suntem singuri, vorbim mai mult, dar nu foarte mult despre acest subiect ca sa nu devine sacaitor, marti eram liberi, am inceput munca miercuri,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aniri, cand am citit mesajul tau.....mi s-a zbarlit parul in cap... :good:

parca as fi retrait o scena din fosta mea casnicie.... ;)

ce pot sa spun?....doar tu stii cum ai putea sa treci sau sa nu treci peste asta....sfaturile, sunt facute sa fie auzite....dar, asta nu inseamna c-o sa tii cont de ele.

daca tu crezi in el, si-n casnicia voastra, atunci...treci peste episodul asta, uita-l...

 

"ZEITA"?....dar pe tine cum te-alinta?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si marti a fost putin plecat la munca 2H, eu amstat acasa tensionata ca ma gandeam ca o sa o sune , ca doar si ea era cam nelamurita cu ce sa intamplat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×