Sari la conținut
Forum Roportal
dn_in_vn

inselat in casnicie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

noi am zis ca de acum sa mergem pe incredere ca si acum

 

sigur ca'i buna incredere, insa prevederea e mama intelepciunii !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar, din partea mea este destul de greu , am incredere in el, culmea foarte mare, dar nu mai este 99% casi pana acum,este097% , dar este sotul meu de 20ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
noi am zis ca de acum sa mergem pe incredere ca si acum

 

este foarte bine. Un lucru foarte important ar fi acela de a-i insufla incredere sotului sa-ti spuna deschis cum stau lucrurile, chiar daca te va rani cumva.

Asa va avea curaj sa-ti spuna adevarul.

Marseaza mult pe sinceritate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si il cunosc si nu pot sa fiu foatre sup pe el , pt ca este un om bun , cu care nu am avut probleme niciodate ,imi face toate poftele , bine si eu am pofte de bun simt, nu ne certam ,culmea ne contrazicem, ne infirtantm, dar noi nu ne certam grav ,noi niciodata nu am stat fara sa vorbim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar, din partea mea este destul de greu , am incredere in el, culmea foarte mare, dar nu mai este 99% casi pana acum,este097% , dar este sotul meu de 20ani

 

asa, asa ... si ce dupa 20 de ani iti amortesc simturile, te culci pe'o ureche ? :good:

 

dincolo de faptul ca e sotul tau , se pare ca ai uitat ca e si barbat , iar ca orice barbat ii freamata narile cand iese la "vanatoare" .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in seara in care am aflatpovestea cu BAGABOANDA, glumesc, poate chiar este dosegia , nu se imprietenea el cu oricine....dupa ce s-a culcat , eu cao nenorocita de femeie ce suntm-am uitat in tel lui, care este super performant si pentru mine era forte greoi pt ca nici nu ma interesa ... de un telefon cacat pt mine... dar in fine , si am gasit din prostie si din intamplcare,(deabia am putut debloca tel, va dati seama con sunt cu te)si am gasit nr de telefon al bagaboandei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in seara in care am aflatpovestea cu BAGABOANDA, glumesc, poate chiar este dosegia , nu se imprietenea el cu oricine....dupa ce s-a culcat , eu cao nenorocita de femeie ce suntm-am uitat in tel lui, care este super performant si pentru mine era forte greoi pt ca nici nu ma interesa ... de un telefon cacat pt mine... dar in fine , si am gasit din prostie si din intamplcare,(deabia am putut debloca tel, va dati seama con sunt cu te)si am gasit nr de telefon al bagaboandei

 

si ai sunat-o?

ai vorbit cu ea?

 

el ce iti spune ca simte fata de ea exact?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fost usor sal gasesc ca el fraierul i-a facut un grup separat ( ZEITA)pe langa cel de prieteni, familie, partenerri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×