Sari la conținut
Forum Roportal
doriniciu

La revedere prieteni dragi, dar raman cu voi ;)

Postări Recomandate

Tre' sa plec, dar raman cu voi. Pt. mine numaratoare inversa a inceput, da pana luni dimineata nu scapati de mine. Desi nu voi mai avea timpul suficient pt. a ma intalni cu ei, tre' sa-mi iau la revedere de la cei ce-mi sunt atat de dragi? Se vor uita crucis, da n-am ce sa le fac. Zilele-mi sunt numarate.

Dragi mei prieteni, sunt bine sanatoase ceea ce va doresc si voua - e o parola intre mine si familia mea, in cazul in care e ceva in neregula cu mine, dar nu o pot zice pe fata. :) Binenteles ca glumesc!

M-am hotarat sa va las mostenire cate cava, sa nu ma uitati, sa ma injurati din cand in cand, sa nu plangeti dupa mine, dar sa va fie dor. Aberez in dimineata asta, dar m-a apucat o melancolie seaca si perversa in acelasi timp.

Tre' sa incep cu cineva, asa ca sa nu va simtiti dati la o parte sau ca nu veti fi cap de lista. Mda! hai sa vad, de cine imi aduc aminte:

  1. fluturel! ah flusturache tie iti las girl%20(23).gif sa nu ma uiti si un Smiley-msn.com-Bebe-17017.gif. pe ceilalti ii iau cu mine
  2. draga mea delia. pe langa :) si alte bijiuri iti las un wife_2.gif, face bine la sale. la salele altora :o:
  3. milkinis! scumpa de ea. aa ii las Smiley-msn.com-Amours-46007.gif mea si o Smiley-msn.com-Amours-46009.gif. tre' s-o pateze cu ceva, nu?
  4. khriss. alte :yahoo: si un dans la bara :cry:
  5. lu' nea puiut tre' sa-i las ceva, da nu stiu ce. aa, gata am gasit andere020.gif
  6. lu' 10_nutz o Smiley-msn.com-ch261.gif
  7. bridget jones aaa o Smiley-msn.com-Amours-46052.gif si un Smiley-msn.com-Amours-46029.gif daca n-ai ce face cu el, vinde-l. faci bani cu el
  8. Angel... un alt Smiley-msn.com-Anges-13004.gif
  9. CONSTANTIN* habar n-am. mai vorbim
  10. Maat idem
  11. Sw33t Angel :P zau ca n-am idee
  12. pasa11 :P
  13. ella Smiley-msn.com-Amours-46029.gif mai bine ti-l las tie :P
  14. arana mf_moose.gif
  15. just_ana :doh: data viitoare

Si-or mai fi, dar ii rog sa nu se supere si le promit, ca-i voi pomenii in testamentele viitoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fata , ne lasi indurerati pe toti si mie-mi dai drept dar un idem ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P :)

beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, unde te crezi???? :yahoo:

s-o crezi doar tu ca scapi de noi! :doh:

pun mostenirea de la tine pe salele tale de-ndraznesti sa dispari!

 

ai inteles????? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pastreaza-l ca eu nu-i fac fata :yahoo: Vreau o mostenire care sa-mi aduca aminte cu placere . Dar de fapt tu esti cea mai frumoasa amintire : :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) :cry: beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, unde te crezi???? :doh: s-o crezi doar tu ca scapi de noi! :P pun mostenirea de la tine pe salele tale de-ndraznesti sa dispari!ai inteles????? :)
daca nu gasesc un turc, care sa plateasca 1.200

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe inima lui flusturache??? :yahoo:

 

zau soro, pai inima lui flusturache e precum nisipul :) .... risipita in toate punctele cardinale!

 

hai, fuguta, scrie altceva, ca nu tineeeeeeeeeeeeeeee. :P

 

Auzi????? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi esti draga Dorinici , pentru veselia ta .:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe inima lui flusturache??? :yahoo: zau soro, pai inima lui flusturache e precum nisipul :) .... risipita in toate punctele cardinale!hai, fuguta, scrie altceva, ca nu tineeeeeeeeeeeeeeee. :P Auzi????? :doh:
cu mana pe.............. 012.gif :cry: e bine?
Imi esti draga Dorinici , pentru veselia ta . :)
si voi mie, da Smiley-msn.com-Super-Smiley-41086.gif am sa va vizitez mai rar. mad_2.gif mama lor de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×