Sari la conținut
Forum Roportal
UnQ_1

Cu cartile pe fata

Postări Recomandate

Nu ai atras antipatii , nu iti face probleme. Sunt multe persoane care prefera sa ramana in anonimat , pana la urma poti cunoaste omul , citindu-l , discutand cu el , o poza sau niste date personale nu te pot ajuta prea mult. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate. daca te gandesti putin mai bine cunosti omul dintr o poza aleasa de el sa l reprezinte decat din cea reala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ex , poza ta , daca te reprezinta , e OK. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate la urma ,dar au fost vorbele tale nu am pus nimic de la mine decat am comentat putin . Daca te am suparat cu adevarul imi cer scuze. Nu credeam ca esti asa patimasaCred ca nu mai e cazul. A murit din fasa propunerea mea si mi am atras si antipatii deja.Asta e, ramane ca si pana acum

 

 

cei care au vrut si-au pus deja o poza ...si te inseli ,nu poti afla nimic privind o simpla poza .....si relax ,nu sunt suparata ,esti haios si curios :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ex eu. Eu mi-am pus poza reala ca avatar.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cati dintre voi ar fi de acord sa isi completeze profilul cu datele personale reale, inclusiv foto recent,nume,samd. daca tot sunt cerute la inregistrare de ce sa nu le completam corect. Am scapa de mitomanii care isi povestesc fanteziile ca pe intamplari adevarate si in cazul ion care dati cuiva un sfat ar sti de la cine il primeste cu adevarat.

PS Am lipsit o perioada buna de timp, dar promit sa revin in forta

 

N-ar fi o idee asa de buna. Nu poti sa stii cu cine ai de a face. In cel mai bun caz primesti spam zilnic (fiindca iti dai adresa de email). Eu poate mi-as dezvalui cateva date personale (prenume, varsta, locatie, infatisare) unei anumite persoane doar dupa cateva discutii.

Paranoia anyone?

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ex eu. Eu mi-am pus poza reala ca avatar.
Nu e clara. Nu se vede cine stie ce. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E facuta cu tel. Ziceti voi ca nu e prea clara. Dar eu ma vad ca am iesit bine. Pt cei carora le place doar pozele High cality imi cer scuze. Cei care apreciaza si calitatea low cality ma pot vedea destul de bine.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar eu ma vad ca am iesit bine.

 

Mai, cu tot cu ochelari, si tot nu te vad bine... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×