Sari la conținut
Forum Roportal
UnQ_1

Cu cartile pe fata

Postări Recomandate

Red , fii rea. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poza e pentru ?.....si una recenta ,una de pe la 5 ani nu ar merge ...asta pentru ca nu te intereseaza cum arat ....si nu e vorba numai de mine ....uite eu nu vreau sa stiu nimic de nimeni ,nu sunt asa curioasa ....ma intereseaza strict doar ce au de spus ...in functie de ce posteaza am sa stiu sa-i apreciez si nu de ....CV....sau poza

 

 

scuze ...ca tot veni vorba de sutien ....uneori il pun in sifonier ...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Red , fii rea. : instigare, fetelor luati o usor ca aveti timp, suntem tineri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Red , fii rea. : instigare, fetelor luati o usor ca aveti timp, suntem tineri
asta nu am de unde stii ....poate crezi ca sunt telepata .....
Red , fii rea. :)
ma ajuti? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scuze ...ca tot veni vorba de sutien ....uneori il pun in sifonier ...:)

asta cand strangi lenjeria mamei de la uscat? Nu vreau sa fiu rau ,dar imi place sa am ultima replica(ca si tie de altfel)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta cand strangi lenjeria mamei de la uscat? Nu vreau sa fiu rau ,dar imi place sa am ultima replica(ca si tie de altfel)

 

 

adevarul e ca uneori nu port ...asta nu ca nu as avea pe ce sa-l pun ....dar ...ma amuza privirile tampe ale barbatilor ....

oops ...se pare ca am dat in topicul cu sau fara sutien :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adevarul e ca uneori nu port ...asta nu ca nu as avea pe ce sa-l pun ....dar ...ma amuza privirile tampe ale barbatilor ....

oops ...se pare ca am dat in topicul cu sau fara sutien :)

Usor, usor ai ajuns unde ai vrut. Tipic feminin- am ce sa arat si imi place sa se uite si sa ma fluiere barbatii pe strada, dar nu o fac intentionat.

De unde am plecat si unde am ajuns. Fiecare cu ce il doare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Usor, usor ai ajuns unde ai vrut. Tipic feminin- am ce sa arat si imi place sa se uite si sa ma fluiere barbatii pe strada, dar nu o fac intentionat.

De unde am plecat si unde am ajuns. Fiecare cu ce il doare.

 

 

si ..pe tine ce te doare ? sau mai bine spus ce te roade ....curiozitatea ,uite ca unora ne place sa fim anonimi ,daca as fi vrut sa epatez as fi pus o poza cu mine ...asa ca ....putin imi pasa de ce crezi tu si ...cu atat mai putin tin sa te impresionez ...insa ma oftic ca imi pui la indoiala judecata ....mintea nu sta in poza si nici in datele personale ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@UnQ_1 , tot nu vad poza .... cel putin daca tot vrei date personale , de ce nu faci tu primul pas?! :)

@Red , aici sunt. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ..pe tine ce te doare ? sau mai bine spus ce te roade ....curiozitatea ,uite ca unora ne place sa fim anonimi ,daca as fi vrut sa epatez as fi pus o poza cu mine ...asa ca ....putin imi pasa de ce crezi tu si ...cu atat mai putin tin sa te impresionez ...insa ma oftic ca imi pui la indoiala judecata ....mintea nu sta in poza si nici in datele personale ...
Ai dreptate la urma ,dar au fost vorbele tale nu am pus nimic de la mine decat am comentat putin . Daca te am suparat cu adevarul imi cer scuze. Nu credeam ca esti asa patimasa
@UnQ_1 , tot nu vad poza .... cel putin daca tot vrei date personale , de ce nu faci tu primul pas?! :)@Red , aici sunt. :yahoo:
Cred ca nu mai e cazul. A murit din fasa propunerea mea si mi am atras si antipatii deja.Asta e, ramane ca si pana acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×