Sari la conținut
Forum Roportal
UnQ_1

Cu cartile pe fata

Postări Recomandate

cati dintre voi ar fi de acord sa isi completeze profilul cu datele personale reale, inclusiv foto recent,nume,samd. daca tot sunt cerute la inregistrare de ce sa nu le completam corect. Am scapa de mitomanii care isi povestesc fanteziile ca pe intamplari adevarate si in cazul ion care dati cuiva un sfat ar sti de la cine il primeste cu adevarat.

PS Am lipsit o perioada buna de timp, dar promit sa revin in forta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cum ai vrea tu sa faci chestia asta? :D ceri act de identitate la inregistrare? :D

las-o moarta ca nu tine :doh: poate vrei si masura la pantofi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cati dintre voi ar fi de acord sa isi completeze profilul cu datele personale reale, inclusiv foto recent,nume,samd. daca tot sunt cerute la inregistrare de ce sa nu le completam corect. Am scapa de mitomanii care isi povestesc fanteziile ca pe intamplari adevarate si in cazul ion care dati cuiva un sfat ar sti de la cine il primeste cu adevarat.

PS Am lipsit o perioada buna de timp, dar promit sa revin in forta

 

Este de-nteles ca poza este cea reala ?:D

Sau este valabila cea de la personale ? :D

Editat de Maat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@UnQ_1

Ideal ar fi fost sa dai tu tonul ca initiator al topicului. :D

ma prind ,si o fac. Aveam de gand sa astept mai multe raspunsuri (afirmative) si apoi,dar nu-i nici o problema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti in poza? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cati dintre voi ar fi de acord sa isi completeze profilul cu datele personale reale, inclusiv foto recent,nume,samd. daca tot sunt cerute la inregistrare de ce sa nu le completam corect. Am scapa de mitomanii care isi povestesc fanteziile ca pe intamplari adevarate si in cazul ion care dati cuiva un sfat ar sti de la cine il primeste cu adevarat.

PS Am lipsit o perioada buna de timp, dar promit sa revin in forta

 

 

cu ce crezi ca-l ajuta datele mele personale ? culoarea ochilor,bustul sau alte chestii nu ma face un om ..."serios" si apt din punct de vedere ....psihologic :)

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu esti in poza? :doh:
:) nu am aici nici o poza, o sa o schimb maine
cu ce crezi ca-l ajuta datele mele personale ? culoarea ochilor,bustul sau alte chestii nu ma face un om ..."serios" si apt din punct de vedere ....psihologic :yahoo:
sincer nu ma intereseaza cum arati, faceam un exercitiu de sinceritate. Apropos nu conteaza daca ai un ochi verde si unul caprui sau ca nu ai avea pe sa pui sutienul. vb de datele cerute la completarea profilului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) nu am aici nici o poza, o sa o schimb mainesincer nu ma intereseaza cum arati, faceam un exercitiu de sinceritate. Apropos nu conteaza daca ai un ochi verde si unul caprui sau ca nu ai avea pe sa pui sutienul. vb de datele cerute la completarea profilului

 

 

poza e pentru ?.....si una recenta ,una de pe la 5 ani nu ar merge ...asta pentru ca nu te intereseaza cum arat ....si nu e vorba numai de mine ....uite eu nu vreau sa stiu nimic de nimeni ,nu sunt asa curioasa ....ma intereseaza strict doar ce au de spus ...in functie de ce posteaza am sa stiu sa-i apreciez si nu de ....CV....sau poza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×