Sari la conținut
Forum Roportal
LoveIsPain

He Loves me....NOT!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa va spun povestea mea. Totul a inceput cand ma plimbam prin parc cu o prietena si atunci l-am vazut! era perfect, tot ce imi puteam dori! Ajunsa acasa, am reusit sa fac rost de id-ul lui, si am vorbit..despre toate si....ca sa nu va mai plictisesc am reusit sa ma cuplez cu el! Eram foarte fericita pentru ca urma o intalnire.Bun, Intalnirea veni si ea,.tot ce pot sa spun a fost ca a fost SUPER! am continat asa kam o luna in care s-au intamplat multe lucuri bune,si rele..

Dar azi dimineata , mi-a spus ca trebe sa ne despartim, ca nu mai simte nimic pt. mine,ca nu ma mai iubeste! Nu-mi venea sa cred, aceasta veste a venit ca o bomba pentru mine! In urma cu doua zile mia zis ca , crede despre mine ca nu`l iubesc, dar eu il iubesc cu adevarat!..acum suntem despartiti..si eu il iubesc! nu stiu daca el ma mai iubeste.....

 

 

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa va spun povestea mea. Totul a inceput cand ma plimbam prin parc cu o prietena si atunci l-am vazut! era perfect, tot ce imi puteam dori! Ajunsa acasa, am reusit sa fac rost de id-ul lui, si am vorbit..despre toate si....ca sa nu va mai plictisesc am reusit sa ma cuplez cu el! Eram foarte fericita pentru ca urma o intalnire.Bun, Intalnirea veni si ea,.tot ce pot sa spun a fost ca a fost SUPER! am continat asa kam o luna in care s-au intamplat multe lucuri bune,si rele..

Dar azi dimineata , mi-a spus ca trebe sa ne despartim, ca nu mai simte nimic pt. mine,ca nu ma mai iubeste! Nu-mi venea sa cred, aceasta veste a venit ca o bomba pentru mine! In urma cu doua zile mia zis ca , crede despre mine ca nu`l iubesc, dar eu il iubesc cu adevarat!..acum suntem despartiti..si eu il iubesc! nu stiu daca el ma mai iubeste.....

:D

 

Cati ani ai fetito ? Asa cum povestesti se pare ca este prima data cand te indragostesti.... Te iubim...

Editat de buzdugan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El citi ani are? Poate l-ai sufocat cu iubirea ta. Singurul lucru care iti dau sanse sa il ai inapoi (dupa parerea mea) e sa-l faci gelos. Deci... FA-L!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
El citi ani are? Poate l-ai sufocat cu iubirea ta. Singurul lucru care iti dau sanse sa il ai inapoi (dupa parerea mea) e sa-l faci gelos. Deci... FA-L!!!

pai daca el a spus ca n-o mai iubeste,ce rost mai are sa-l faca gelos...cred ca deama lui ii este totuna....dar cine stie..parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa va spun povestea mea. Totul a inceput cand ma plimbam prin parc cu o prietena si atunci l-am vazut! era perfect, tot ce imi puteam dori! Ajunsa acasa, am reusit sa fac rost de id-ul lui, si am vorbit..despre toate si....ca sa nu va mai plictisesc am reusit sa ma cuplez cu el! Eram foarte fericita pentru ca urma o intalnire.Bun, Intalnirea veni si ea,.tot ce pot sa spun a fost ca a fost SUPER! am continat asa kam o luna in care s-au intamplat multe lucuri bune,si rele..

Dar azi dimineata , mi-a spus ca trebe sa ne despartim, ca nu mai simte nimic pt. mine,ca nu ma mai iubeste! Nu-mi venea sa cred, aceasta veste a venit ca o bomba pentru mine! In urma cu doua zile mia zis ca , crede despre mine ca nu`l iubesc, dar eu il iubesc cu adevarat!..acum suntem despartiti..si eu il iubesc! nu stiu daca el ma mai iubeste.....

:cry:

love is pain ! :D

 

dincolo de faptul ca ai intrat in viata lui , nu inteleg la ce te asteptai ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
14 ani..si ii primu meu prieten oficial....adica era

 

Esti inca copila, povestea ta de dragoste de o luna face parte din copilarie. Este bine ca ai simtit fiorul dragostei, dar nu te crampona de acest baiat. Oamenii trebuie sa fie liberi. Daca se indragosteste unul de tine si tu nu ai chef de el, ce faci ?

Mai direct sau mai pe ocolite ii spui ca nu-l iubesti. Linisteste-te, bucura-te de copilarie. Sunt destui baieti care abia asteapta sa te cucereasca....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca el a spus ca n-o mai iubeste,ce rost mai are sa-l faca gelos...cred ca deama lui ii este totuna....dar cine stie..parerea mea

 

Eu zic ca aduce numai bine. Decit o resemnare pasiva in suferinta, mai bine te intilnesti cu un tip care sa aiba macar compasiune sau un sentiment de prietenie. Si apoi, ci stie, poate inamicul musca momeala!

Editat de laird

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu un sfat :doh: :

 

m`am certat cu el, si acum nu cred ca mai vrea sa stea de vorba cu mine. Pe mess i-am tot zis sa nu mai fie suparat pe mine, si mi-am cerut scuze. stiu ca ne-am certat din cauza mea, si de aceea mi-am cerut scuze... dar el mi-a zis ca nu e suparat si ca sa-l las ca are putina treaba... ce sa fac eu acum? cred ca e suparat pe mine.. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×