Sari la conținut
Forum Roportal
stenelaus

Computerul se blocheaza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu de ce comp. se blocheaza in felul urmator: deschid, umblu pe net, ma joc, ascult muzica, sau orice, si dupa 5-10 min. ...POC SURPRIZA; monitorul intepeneste, tastatura nu raspunde la numlock sau altele, mouseul nimic, si se bocheaza tot ceea ce utilizam in momentul acela.

Ce pot sa fac si ce trebuie sa fac sau CE ARE??? :band: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa faci o formatare intai, sa reinstalezi sistemul de operare ca sa vezi daca nu cumva e o problema de virusi ceva. Sa revi cu informatii. Desigur problemele pot aparea si de la partea hardware(alimentarea componentelor necorespunzator, temperaturi excesive etc..)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce comp. se blocheaza in felul urmator: deschid, umblu pe net, ma joc, ascult muzica, sau orice, si dupa 5-10 min. ...POC SURPRIZA; monitorul intepeneste, tastatura nu raspunde la numlock sau altele, mouseul nimic, si se bocheaza tot ceea ce utilizam in momentul acela.

Ce pot sa fac si ce trebuie sa fac sau CE ARE??? :stars: :tease:

VIRUS!!!!!!! Formatare totala! Singura solutie! Ma bucur ca nu sunt singurul! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca formatarea ca poate se rezolva. Totusi si eu am avut aceeasi problema si s-a dovedit a fi din cauza lipsei de racire...Solutia mea o gasiti in poza atasata ;)

post-12284-1188463947_thumb.jpg

Editat de DJ EU:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×