Sari la conținut
Forum Roportal
simiri

Naruto. Se uita cineva?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am inceput sa ma uit in vacanta dintre semestre,pentru ca nu aveam la ce altceva sa ma uit , si pentru ca are actiune si umor am decis sa il urmaresc. Sunt amatori de Naruto pe aici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am privit si eu citeva episoade, asa din intimplare!

Are un subiect dragut, dar nu m-a impresionat asa tare! Depinde de gust...

post-49391-1185909786_thumb.jpg

Editat de Dirtyangel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am privit si eu citeva episoade, asa din intimplare!

Are un subiect dragut, dar nu m-a impresionat asa tare! Depinde de gust...

 

Nici pe mine nu m-a impresionat! Dar e indeajuns de bun incat sa ma uit la el. Am vrut dupa vreo 17 episoade sa nu ma mai uit ca ma plictiseam, dar deja descarcasem vreo 50 asa ca m-am uitat. Dupa episodul 30 a devenit interesant...

Editat de simiri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu cateva episoade din Naruto. E destul de amuzant desenul. :D

Editat de SkaterGirl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata e preferatul meu avand in vedere k am vz 100 d ep complete adk leam urmarit d ctv ori sa numi scape nik si bninteles nu p jetix fiindca trad nu sunt exacte....si ink ctv ep la nimereala

va rec un amv de pe youtube ptr cei ce nu stiu despre ce e vb

http://www.youtube.com/watch?v=_BYulczJysM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut toate episoadele fin "naruto" insa nu pe jetix ci pe internet. e unul din animeurile mele preferate si e mult mai profund decat ar parea la prima vedere. il recomand fanilor acestui gen... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai mai ! naruto anime profund ?! deci LOL ! naruto e o mica clona dbz , care intradevar are unele momente cand reuseste sa se ridice peste mediocritatea absoluta . am vazut toate cele 200 si ceva de eps aparute pana acum....si ce sa zic...mai bine nu ma uitam. primele 70 de eps se merita vazute..pt ca urmeaza manga 100%. dar de la eps 70-80 pana la inceputul seriei 2 { naruto shippuden - 120 de eps pe putin - } seria devine un rebut...imaginativa 120 de eps de vorbarie inutila...fara actiune, fara nimic interesant. de la eps 70-80 pana la inceputul seriei 2 , absolut nimic din ce e in anime nu exista in manga. in manga urmeaza o trecere de 3 ani. creatorii au umplut acest interval cu niste cretinitati majore. 120 de eps ceva de genu : apare unu care urla : eu sunt tare si va rup ! eps2 : naruto urla si el : eu is tare si vreau sa fiu hokage ! eps 2 : se chinuie si il bat pe primu fraier ! si tot asa de sute de ori. moarte de neuroni curata !!!

daca vreti sa va bucurati de naruto, cititi manga ! momentan a ajuns la capitolul 376 parca.

spor la citit !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

senpai, fii serios! nu am spus ca naruto ar fi un anime axat strict pe partea psihologica a personajelor, ci doar ca e mai profund decat ar parea la prima vedere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kriss , sunt cat se poate de serios. naruto a dezamagit si inca dezamageste. a inceput bine si s-a dus in jos ! la fel ca black cat. promitea multe...si noi am ramas cu promisiunea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×