Sari la conținut
Forum Roportal
cocacola

Preturi CFR

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!

Stiti careva cam cat costa un bilet Timisoara-Litral la Vagon la cuseta cu 2 paturi? Nu am gasit nici u site cu preturi de la cfr. Va multumesc si concedii placute la toti!!! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!

Stiti careva cam cat costa un bilet Timisoara-Litral la Vagon la cuseta cu 2 paturi? Nu am gasit nici u site cu preturi de la cfr. Va multumesc si concedii placute la toti!!! :D

Iti dau eu un site: www.mersultrenurilor.ro aici gasesti si tarif si traseu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai merge link-ul indicat de Daimon. :) Eu caut preturi pe rutele Pitesti-Craiova si Bucuresti-Craiova, ca sa le compar. Multumesc oricui imi raspunde. :stars:

 

Edit: Ba merge... Prima data cand am dat click, nu mergea. Weird.

Edit: Uite ca nu afiseaza preturile. Are cineva vreo idee, please?

Edit: Si iar nu merge... Uf... :crazy: Mersi oricum, o sa incerc in alta parte.

Editat de eXstatic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija cu preturi ce e afisat pe saitul CFR scrie una si la casa e altul cant te duci sa cumperi bilet chiar azi am patit asa m-am dus sa cumpar un bilet pana la Budapesta si la casa mi-a calculat aproape dublu cat scria pe sait asa ca ma duc cu autobuz ca e mai iefin cu mult , de asta se duce CFR-ul la rapa , pierd clienti de la o zi la alta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija cu preturi ce e afisat pe saitul CFR scrie una si la casa e altul cant te duci sa cumperi bilet chiar azi am patit asa m-am dus sa cumpar un bilet pana la Budapesta si la casa mi-a calculat aproape dublu cat scria pe sait asa ca ma duc cu autobuz ca e mai iefin cu mult , de asta se duce CFR-ul la rapa , pierd clienti de la o zi la alta

 

preturile pe site sunt VALABILE DOAR pe site - asa e si in west -> DE CE nu ai cumparat biletul ala pe site ? :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

preturile pe site sunt VALABILE DOAR pe site - asa e si in west -> DE CE nu ai cumparat biletul ala pe site ? :unsure:

 

Preturile de pe site sunt cu caracter informativ doar, nu le vand online. Yet!

 

 

Mazso, e posibil sa fi fost vorba de faptul ca ieseai din tara. Pretul Constanta-Bucuresti, de exemplu, este corect.

 

Eu vorbesc de infofer.ro acum, nu stiu voi despre ce site vorbiti.

 

LE: vad ca www.cfrcalatori.ro vinde si online.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×