Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Salutare. am si eu o intrebare in legatura cu acest joc. cum pot face sa se incarce mai repede adica sa procesese datele mai repede. pls

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E un joc trecut deja de partea lui buna ( adica cea de inceput ), acum am avut timp sa digeram 2 patchuri cu schimbari, unele mai bune, altele mai rele.

 

Pana la urma, desi dupa 8.0.2 jocul e groaznic, nu poti sa te lasi de el. Pentru ca l-ai jucat atatia ani, ti-ai facut uneori atatia nervi incat intr-un fel zici ca mai merita o incercare. Si te apuci iar si bagi cd-ul cu football manager

 

Eu in momentul asta joc cu 8.0.1, care desi are vreo 3 - 4 mici probleme, e cel mai bun pentru joc. In sensul ca nu se mai dau minim 4 goluri pe meci ca la 8.0.2.

 

Personal, cred ca jocul e cat de cat reusit. Astept si alte pareri referitoare la joc.

Editat de mariuskl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa ii raspund lui Pacatosu:

 

Da, am jucat. Am licenta si tot ce imi trebuie la el, dar m-a dezamagit. Enorm. 8.0.1 mi s-a parut de 10 ori mai bun decat ce e acum fm 2009, cu orice patch.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu un adversar pe masura la fifa07 care sa nu foloseasca buguri in timpul meciului.daca vrei sa jucam lasa id pe forum .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

]cum pot schimba echipamentul unei echipe de ex manchester ( sa bag al treilea echipament cel cu albastru ) si sa pot juca in retea prin direct ip ? eu am creation master si am vazut ca e ceva cu echipamente dar nu stiu cum le pot debloca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

l-am instalat de curand dar am niste probleme..dupa ce imi face actualizarile nu imi intra in joc

 

 

 

CARE JOACA SAU CARE VREA SA SE BAGE LA FIFA ONLINE 2 SA LASE AICI ID DESIGUR CU PERMISIUNEA MODERATORILOR.FIFA ONLINE 2 = FIFA 07 NUMAI CA ARE TOATE TRANSFERURILE LA ZI ( de exemplu robinho la manchester city , ronaldinho la milan etc ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×