Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Salut ! AM scos si eu Championship Manager 2008 si merge tot e super, da mi-as dori foarte mult sa joc cu o echipa romaneasca, dar nu este Romania in cm2008, nu stiti unde pot gasi un patch cu seria 1 RO ? Va rog ajutati-ma, astept raspuns !Va multumesc anticipat ........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut! Eu tocmai incerc sa instlez fm2009 si nu ii dau de cap. Nu merge serial numberu! Ma poate ajuta cineva?

salut , si eu am incercat footbal manager 09 si sa spun sincer prima data mi-a mers cand il instalasem dar dupa o vreme ma jucam cu un prieten prin ip cu hamachi si mergea bine .Iar dupa ce m-am plictisit de el l-am sters si in alta zi nu l-am mai putut pune cerandu-mi serial number :jester: .Oricum sa sti ca Footbal Manager 08 e reusit.Database mare.Desi acuma numai joc footbal manager 08 am jucat toate seria .Eu acuma joc Championship Manager 08 care e un joc dragut,grafica buna,singurul minus il contine jucatori care nu pot fi mutati numai din meniul din "tactics".In rest are database mare.Echipe romanesti speram la CM 09 sau CM 2010.Un lucru ciudat pe un site e ca aparitia lui CM 09 e"canceled" iar pentru Championship Manager 2010 aparitie e chiar maine 11 sept.Cum se poate sa sara asa editiile.Oare chiar e adevarat apare mai intai CH 10 decat CM 09 . :) .Asa ceva rar mai vezi.Nu pot da nume siteului dar daca dati un PM va zic mai detaliat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-am jucat si eu de patch nu prea stiu multe pentru ca imi plac jocurile sa nu fie cu patchuri.Astept sa fie pe torrente romanesti Championship Manager 2010 pentru ca CM 09 am inteles ca e "canceled" conform unui site de specialitate.

Editat de ovidiuplayer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caut si eu un adversar pe masura la fifa07 care sa nu foloseasca buguri in timpul meciului.daca vrei sa jucam lasa id pe forum .

 

Salut, gasesti id-ul meu de ym in profil. nu prea le am dar imi place sa joc frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sall .....Am o problema...cand joc fifa 07-08 merge bn la inceput si apoi dupa cateva min incepe sa se miste sacadat dc.?.....plz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sall .....Am o problema...cand joc fifa 07-08 merge bn la inceput si apoi dupa cateva min incepe sa se miste sacadat dc.?.....plz

Cred ca-ti trebuie placa video cu rezolutie mai mare.

Eu in schimb am alta problema cu FIFA 2013: Apare sigla FIFA, dupa care imi da un mesaj de eroare E0001. Tot din cauza asta banuiesc ca trebuie alta placa video.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×