Sari la conținut
Forum Roportal
skader

Aer conditionat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

din cauza temperaturilor foarte mari din ultima vreme m-am decis sa-mi iau un aparat de aer conditionat. Inclin spre un Samsung moderato AQ12MSB. Bugetul ar fi in jur de 20mil. Ce imi recomandati? Voi de care AC aveti? puncte tari, puncte slabe? ce marca preferati si de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei tu de la acest aer ? Ce putere sa aiba ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce vrei tu de la acest aer ? Ce putere sa aiba ?

 

trebuie sa fie fiabil, o marca de incredere (macar daca dau atat pe el sa faca banii). are cineva Samsung? m-ar interesa niste pareri despre aerele conditionate facute de ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cunosc marca Samsung , dar ce-ti pot spune este ca aerul conditionat de 12.000 BTU este in jur de 13.500.000 cu kit de 3 ml inclus si-l poti scoate si cu manopera in pretul asta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am peste tot, si acasa si la munca, magazine, etc...dar, am inceput sa stranut de cate ori dau de el, inclusiv in masina personala. Sa fie o alergie, stie cineva ceva??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, stii ceva clar de alergiile la aer conditionat, asta intrebam. Daca nu, oricum am unde sa ma interesez. Fireste ca am aer conditionat, doar n-o sa ma sufoc, la mine e mai cald ca aici. Parol! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×