Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cred ca le influenteaza culoarea parului, nu stiu. Oricum nu sunt de acord cu chestia ca blondele sunt mai proaste decat celelalte. Sunt bruneta, sa nu credeti ca vorbeste o blonda 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca le influenteaza culoarea parului, nu stiu.

Ete pisici le influenteaza culoarea parului,da tu de unde stii? Eu sunt blonda,am o gramada de prietene blonde si sunt destepte te-ar da pe spate la cate stiu. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Culoarea parului se poate schimba foarte usor...Inteligenta nu are nicio legatura cu colorantul de par!

 

PS: Cunosc blonde istete dar si brunete proaste ca noaptea!

 

PS2 : Subaprecierea blondelor apare din cauza faptului ca aceasta culoare da un aer mai sexual si lasa impresia ca femeia este mai usor de cucerit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no vedeti ca stie cine le zice,bravo movule asa te-am invatat eu 8)

Pe tine te mananca pielea...rau de tot! Si ti-o iei cu prima ocazie! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ete pisici le influenteaza culoarea parului,da tu de unde stii? Eu sunt blonda,am o gramada de prietene blonde si sunt destepte te-ar da pe spate la cate stiu. :spiteful:

 

 

 

Eu detest expresia "ete pisici". Si acum sa trecem la subiect : am si specificat acolo ca dupa parerea mea, blondele nu sunt proastele lumii, deci nu sunt de acord cu asta.....si cand am zis ca le influenteaza pe unele culoarea parului, ma refeream la faptul ca sunt persoane care dupa ce se vopsesc blonde, incep sa-si schimbe oarecum comportamentul si gandirea sau poate doar le place sa faca pe proastele. Unele !!! Oricum si eu cunosc blonde destul de destepte si brunete f proaste :spiteful:..asa ca... Dar incearca sa citesti bine ceea ce scriu si sa nu mai comentezi pe langa :cry: te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×