Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

hmmmm...as avea si eu o intrebare....de ce se tot spune ca blondele sunt mai incete la minte, (sau ca sunt un pic mai diferite ca celelalte fete intelegeti voi la ce ma refer :D ) si diferite comentarii ;) ?

Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mai multe teorii.

Cea mai acceptabila afirma ca blondele NATURALE sunt mai frumoase decat brunetele (au fost mai dragalite in copilarie) si ca nu s-au chinuit prea mult sa foloseasca ratiunea pentru a-si atinge scopurile....dar bineinteles ca sunt si exceptii

 

brunetele se vopsesc blond ca sa aiba acelasi noroc chior, si daca nu reusesc sa ramana in anumite limite ajung in .....bordele :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmmm...as avea si eu o intrebare....de ce se tot spune ca blondele sunt mai incete la minte, (sau ca sunt un pic mai diferite ca celelalte fete intelegeti voi la ce ma refer :flowers: ) si diferite comentarii :cheer: ?

 

Bine, haideti sa o luam logic. Din pacate numarul posesoarelor de par blond natural este foarte mic. Majoritatea blondelor sunt cele vopsite. Adica satene, brunete, roscate.... Probabil ca in realitate brunetele vopsite blonde sunt proaste. Pentru ca numarul mic de blonde natural nu are cum rasturna spectaculos un... "sondaj de inteligenta".

 

 

In consecinta, blondele sunt foc de destepte, cele blonde natural, fireste. Proaste sunt brunetele, bata-le vina, care se vopsesc blonde!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta-mi aduce aminte de un banc :

De ce a inventat Dumnezeu blondele ?

Pentru ca , cainele nu putea aduce sticla de bere .

De ce a inventat Dumnezeu brunetele ?

Pentru ca nici blondele nu stiau .

 

Hmm , ca sa nu aruncati cu pietre , sunt saten-blonda si cu ochii verzi .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

logic ar fi altfel ...

 

Soarele, centrul galaxiei

Soarele ne ajuta sa crestem, sa ne dezvoltam

 

Automat, de la fizica stim ca razele solare sunt mai atrase de culorile inchise :good:

 

Deci blondele nu au parte de asa mult soare precum brunetele :cheer:

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
logic ar fi altfel ...

 

Soarele, centrul galaxiei

Soarele ne ajuta sa crestem, sa ne dezvoltam

 

Automat, de la fizica stim ca razele solare sunt mai atrase de culorile inchise :o:

 

Deci blondele nu au parte de asa mult soare precum brunetele :cheer:

 

:flowers:

 

Pai daca le estompeaza soarele Fluturel .:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt blonda (vopsita! :good: ) si-mi place la nebunie! citesc bancuri cu blonde si ma amuz teribil, ascult comentarii (de cele mai multe ori ironice sau chiar rautacioase) despre blonde si ma distrez la gandul ca cei (sau cele) care le fac au o problema...care nu e si a mea... :cheer: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
logic ar fi altfel ... Soarele, centrul galaxieiSoarele ne ajuta sa crestem, sa ne dezvoltamAutomat, de la fizica stim ca razele solare sunt mai atrase de culorile inchise :)Deci blondele nu au parte de asa mult soare precum brunetele :cheer::flowers:
Da ft ft buna parerea n-am ce zice :o: :good:
eu sunt blonda (vopsita! :blink: ) si-mi place la nebunie! citesc bancuri cu blonde si ma amuz teribil, ascult comentarii (de cele mai multe ori ironice sau chiar rautacioase) despre blonde si ma distrez la gandul ca cei (sau cele) care le fac au o problema...care nu e si a mea... :unsure: :caiss:
Pai tocmai asta si intrebam de ce sunt considerate ma scuzati de cuvant "parasute" :blinca: adica tot oameni sunt Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt blonda datorita vopselelor si poate c-am furat inteligenta tot citind prospectu', naiba stie! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut la Discovery un experiment si ceva s'a dovedit stiintific :kiss: Blondele se distreaza mai bine decat brunetele :blink:

 

Eu nu cataloghez oamenii dupa culoarea parului si nici nu ma influenteaza bancurile cu blonde...desi sunt tari :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×