Sari la conținut
Forum Roportal
AdrianX

Masonii reprezinta o amenintare la adresa populatiei?

Masonii reprezinta o amenintare la adresa populatiei?  

33 membri au votat

  1. 1. Masonii reprezinta o amenintare la adresa populatiei?

    • Da.
      14
    • Nu.
      16
    • Nu stiu.
      3


Postări Recomandate

Da,domnule,masonii sunt un pericol..........stau toata ziua in birou si planuiesc distrugerea Romaniei,atacuri teroriste,razboaie,revolte pana si seceta tot ei au provocat-o :flowers: ..............Masonii nu il adora pe Satan(de fapt,fiecare are religia lui,iar astazi pana si un ateu poate fi mason-cei mai multi care inca fac ritualuri,le fac mai mult ptr pastrarea traditiei),nu au vreo putere supraomeneasca,nu se lupta cu biserica ortodoxa.

OOo, dar te rog sa nu uiti conspiratiile oculte in cardasie cu reptilienii, UFO, si te rog, manipularea si dominarea intregii planete, nu doar a Romaniei. :cheer: cum poti fi atat de neinformata! :cheer:

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu ca in masonerie conteaza calitatea ci nu cantitatea , am pus acea intrebare statistic...pai oameni influenti si bogati si foarte influenti si foarte bogati sunt multi in romania.. cum demonstrezi ca sunt masoni?nu-ti scapa asta nu? :flowers: :cheer: nu am vizionat documentarul si nici n-am citit articolele... promit ca o sa le citesc cand am timp... acum trebuie sa fug :cheer:

 

Sa nu uiti sa vizionezi si serialele cu Mr David Ike, cel care intr-un interviu televizat a afirmat ca este "fiul lui Dumnezeu" si este aici pt a lupta impotriva Reptilienilor si a slugilor sale Masonii.

Editat de enoch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

masonii nu reprezinta o amenintare la adresa populatiei, decat doar asupra celor

ce citesc povestile nemuritoare ale mileniului III

 

:flowers: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu uiti sa vizionezi si serialele cu Mr David Ike, cel care intr-un interviu televizat a afirmat ca este "fiul lui Dumnezeu" si este aici pt a lupta impotriva Reptilienilor si a slugilor sale Masonii.

Asta e acelasi cu ala care a prezis ca o sa dispara Australia (sau era Noua Zeelanda?)scufundata in 1991? :cheer: si ca o sa vina cutremure si tsunamiuri in Anglia? Tareee....

:flowers: cred ca il cauta doctorii lui sa ii faca injectiile cu medicamente... si sa-l bage intr-o camasa frumoasa alba alba si cu maneci luuuungi. :cheer: si sa-l duca in garsoniera lui capitonata...

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu uiti sa vizionezi si serialele cu Mr David Ike, cel care intr-un interviu televizat a afirmat ca este "fiul lui Dumnezeu" si este aici pt a lupta impotriva Reptilienilor si a slugilor sale Masonii.
daca tipu' asta David Icke afirma urmatoarele :
According to David Icke reptilian humanoids are the force behind a worldwide conspiracy directed at manipulation and control of humanity. He contends that most of the world's leaders, from William Jefferson Clinton, Hillary Rodham Clinton, Barack Obama and George W. Bush to members of the British royal family, are in fact related to the 7-foot tall, blood-drinking reptilians from the star system Alpha Draconis.
e idiot... pe ce se bazeaza afirmatile astea?
Asta e acelasi cu ala care a prezis ca o sa dispara Australia (sau era Noua Zeelanda?)scufundata in 1991? :cheer: si ca o sa vina cutremure si tsunamiuri in Anglia? Tareee.... :flowers: cred ca il cauta doctorii lui sa ii faca injectiile cu medicamente... si sa-l bage intr-o camasa frumoasa alba alba si cu maneci luuuungi. :cheer: si sa-l duca in garsoniera lui capitonata...
nu stiu daca ala ii ... dar tipu' sufera de teoria conspiratiei , la fel ca si multi de pe roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe ce sa se bazeze.. daca nu-si ia medicamentele , omu' ajunge sa spuna/scrie tot felul de SF-uri si sa le creada si reale. :flowers:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar cine/ce sunt reptilienii?

cum? nu stii? regina angliei e reptiliana , chiar si Bush e reptilian... ei beau sange si au 7 picioare inaltime :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai pe ce sa se bazeze.. daca nu-si ia medicamentele , omu' ajunge sa spuna/scrie tot felul de SF-uri si sa le creada si reale. :cheer:

s-a uitat prea mult la Star Wars sau la Ghost Hunter... tipu' asta imi aduce aminte de filmul The Cable Guy.. cu Jim Carrey care juca rolul obsedatului de televizor... omu asta cred ca era la fel in copilarie :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×