Sari la conținut
Forum Roportal
hiphopculture

Daca te razi in cap mai creste parul ?

Postări Recomandate

Daca te razi in cap mai creste parul ? Am auzit multe vorbe cum ca nu ar mai creste parul daca te razi in cap ...

Eu vreau sa ma rad si imi e frica ... nu sunt sigur ... ma ajuta careva va rog ?

Orice raspuns e bine venit :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te razi in cap mai creste parul ? Am auzit multe vorbe cum ca nu ar mai creste parul daca te razi in cap ...

Eu vreau sa ma rad si imi e frica ... nu sunt sigur ... ma ajuta careva va rog ?

Orice raspuns e bine venit :flowers:

super tare intrebare...ai nota 10 :cry:

 

Iti creste,omule,cum sa nu-ti creasca? pfff :(

Ce,daca iti tai unghiile din carne,sau le smulgi,nu mai cresc? E o comparatie cam sadica,dar... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te razi in cap mai creste parul ? Am auzit multe vorbe cum ca nu ar mai creste parul daca te razi in cap ...

Eu vreau sa ma rad si imi e frica ... nu sunt sigur ... ma ajuta careva va rog ?

Orice raspuns e bine venit :D

Iti mai creste!!! GARANTEZ!!! Eu repet adesea operatiunea cu rasul, mai ales pe caldura asta...sau daca nu am rabdare ma tund la zero cu masina de tuns. Dimpotriva, vei constata ca bronzarea pielii capului si igiena facila ( vezi sa nu te arzi la soare mai ales in primele zile) te vor scapa de muuulte probleme printre care si matreata, la iarna vei avea un par frumos si un scalp sanatos si curat. Calvitia de care te temi poate avea 1001 de cauze dar nu rasul & tunsul. Sa ai bafta!!! Vezi nu uita ca te poti spala pe cap si la 5 minute daca vrei si te poti da cu ulei de masline....avantaj!!!

P.S.: BUN VENIT PE ROPORTAL!!!!

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te razi in cap mai creste parul ? Am auzit multe vorbe cum ca nu ar mai creste parul daca te razi in cap ...

Eu vreau sa ma rad si imi e frica ... nu sunt sigur ... ma ajuta careva va rog ?

Orice raspuns e bine venit ;)

 

Asta a fost buna :D.

Cum, nu stiai? Iti cresc solzi in cap daca te razi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te razi in cap mai creste parul ? Am auzit multe vorbe cum ca nu ar mai creste parul daca te razi in cap ...

Eu vreau sa ma rad si imi e frica ... nu sunt sigur ... ma ajuta careva va rog ?

Orice raspuns e bine venit ;)

 

:D Asta da perla!

Logic ca iti mai creste parul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te razi in cap mai creste parul ? Am auzit multe vorbe cum ca nu ar mai creste parul daca te razi in cap ...

Eu vreau sa ma rad si imi e frica ... nu sunt sigur ... ma ajuta careva va rog ?

Orice raspuns e bine venit ;)

...in cap s-ar putea sa nu creasca :flowers: ...doar pe cap creste,chiar se indeseste in timp :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da pai ... mersi de raspunsuri ...

Vad ca uni ati profitat de totala mea lipsa de experienta in acest domeniu si ati facut misto de mine , nu-i nimic :flowers:

Nu m-am mai ras niciodata si ... daca imi sta naspa ... nu vreau sa raman naspa mereu :D

puiu.t - nu vreau plete , nu sunt metalist :lol2:

GinGin - asa imi zice si un tov ... ca nu ma pot rade in cap ci doar pe cap :crazy: ms de corectare

Victor Apostu - mersi , a fost cel mai serios raspuns

Miss Take - nu e sadica acea comparatie pentru ca parul si unghiile contin aceiasi proteina (cheratina) , ms mult pt raspuns :lol2:

Just_Ana - ms mult , esti o dulce ;) dar eu auzisem zvonuri cum ca s-ar irita nush ce draq din radacina parului :|

Victor Apostu dc sa nu ma ard la soare in primele zile ? ce se poata intampla inafara de o insolatie urata :lol2: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din trei in trei saptamani "operez" o tunsoare la zero - de ras nu mi mai place - asa ca iti garantez eu ca ti creste mai repede decat ai vrea - asta daca totul decurge normal si nu faci tu exceptie de la regula :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....ati facut misto de mine , nu-i nimic ;)

Nu m-am mai ras niciodata si ... daca imi sta naspa ... nu vreau sa raman naspa mereu :D

...

 

am facut...nu ma puteam abtine... :flowers:

 

oricum intr-o luna creste,deci nu ai cum sa ramai naspa mereu...daca nu-ti place cum arati,poti pune o sapca si te apara si de arsuri sau insolatie,dar macar probezi un nou look.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×