Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Rafuieli muzicale

Postări Recomandate

Te-a suparat o persoana? 8) Te-a provocat? :D Te-a pus pe ginduri? Te-a nemultumit?

Vrei sa-i comunici ceva? S-o sugestionezi? Sa-i dai replica?

Fa-o...muzical! :flowers: Posteaza o melodie sugestiva,dedicata persoanei vizate... O:)

Nu comenta! Doar,posteaza melodia...

 

EmmeiD...

 

Da' cand puii mei, sau ai lui Raul care cica ar fi murit :o: , te-am suparat, provocat, pus pe ganduri si te-am nemultumit??? :crazy:

 

Re: ia d-aci niste Macaroane :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

 

Bai, nu se poate sa pui doar melodia fara s-o comentezi. Aia de mi-o dedicasi tu ti s-ar potrivi mai bine tie :- ca si asta de la mine ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' cand puii mei, sau ai lui Raul care cica ar fi murit :lol2: , te-am suparat, provocat, pus pe ganduri si te-am nemultumit??? :flowers:

 

Re: ia d-aci niste Macaroane :crazy: :lol2: :lol2:

Bai, nu se poate sa pui doar melodia fara s-o comentezi. Aia de mi-o dedicasi tu ti s-ar potrivi mai bine tie :o: ca si asta de la mine ;)

A murit Ravl? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A murit Ravl? :D

 

;)

Nu maaaaaaaaaa, puii lui Raul ca cica i-a kilarit Nicu :flowers: :crazy: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D M-am linistit...

Spune-i lu' Nicu ca am si io necaz pe cineva...persoana importanta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dacă ar fi o melodie cu versurile "de ce nu e postat topicul ăsta la muzică dacă e vorba de muzică?" pe aia aş pune-o special pentru pantera neagră :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe aceasta cale revin asupra protestului si il invit la o noua rafuiala muzicala pe Nicu , pentru ca vrea sa-mi ucida neuronii prin antrenamente dure pentru aducerea lor la o stare de optimism . :D

http://www.trilulilu.ro/Pisiku/4e18771e1a6a9a

Pentru inceput, te voi pune sa-l asculti pe Mircea Baniciu cu "Viata la tara" ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×