Jump to content
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Rate this topic

Recommended Posts

Da, aprob, de doua saptamani numai injuraturi imi vin la gura cand deschid pe la stiri, parca nu mai nimic altceva pe lume decat coronavirusul p*lii.

• Like 3

Eu nu ma uit la stiri, dar toată lumea cu care intru in contact e isterizată, eram sigura ca se va ajunge la golirea magazinelor, dar nu credeam ca se va intampla asa devreme, am zis ca daca e sa murim, o sa murim din cauza isteriei, în niciun caz a virusului. 

• Like 3

Dupa ce ca la stiri pe orice canal e coronavirusul, dupa ce ca pe fb una din doua postari e despre cornavirus, numai o matusa din america panicata care sa ma sune ori de cate ori apare un caz nou si sa imi spuna sa ma panichez imi mai lipsea. Fuck my life. Si nu pot sa scot telefonul ala din priza, firul e bagat prea adanc si nu reusesc sa ii prind urechiusele.

• Like 3

Futu-ti mortii ma-tii de handicapat idiot si cretin care dai share la un articol cu titlul se inchid de luni kaufland, metro, carrefour si auchan ca un retardat imbecil care nici macar nu ai dat click sa vezi despre ce e vorba in articol si ca e vorba de mobexpert. Sta-v-ar alunele in gat la toti

Mi se urca sangele la cap de fiecare data cand vad imbecili de astia, cum dracu sunteti atat de multi si semnalati, ca m-am saturat de voi.

Edited by Enki
  • Like 1

m-am plictisit de newslettere cu sugestii de cumparaturi. nu simt nevoia sa devin o nevrotica a cumparaturilor cu toate ca stau izolata in casa.

• Like 1