Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Maine dau teza .. :o: dar nu e furie.. e doar putina agitatie :P :( :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu...dar stiu ca sunt....poate ca nu stiu ce vreau de la viata....nu stiu ce o sa fac mai departe....poate pt ca consider ca m ai bine moarta decat vie si tot asa ca nu mai pot sa redevin persoana dinainte si ca cu cat incerc sa uit de probl. atat mai mult ma gandesc loa ele....ca nu e nimeni langa nmine....ca nu am cu cine vb, nu pot sa ii povestesc la niomeni....ca m-am saturat de mine si poate si viata mea :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi sunt calma :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum se poate mai frate intr-o capitala care se pretinde a fi europeana sa existe atata noroi? sunt intrigat/nedumerit/curios...de unde vinde tot noroiul asta? oriunde te-ai afla in bucurestiul asta imputit esti inconjurat de un noroi vascos, exact ca la tara. plus de asta, gramezile astea de zapada murdara...numai sfantul soare ne poate scapa de ele...ce sa mai, ma apuca scarba. e mult prea deprimant. bai frate, ce plm, eu cred ca defapt jegul asta din bucuresti curge de pe taranii si tiganii care au invadat bucurestiul asta. si nu e vorba de taranul ala roman din miorita care defapt nici nu exista, ci manelistul care si-a luat telefon cu mp3 player si asculta la maxim nicolae guta in metrou. defapt asa sunt toti taranii, niste oameni retardati, inapoiati cam cu 200 de ani fata de romanii de la oras, romani care si ei sunt inapoiati cam cu 200 de ani fata de omul din occident...

am vazut un reportaj la tv, cu taranii din maramures, loc unde "traditiile se pastreaza intacte" cica. stiti care a fost primul lucru pe care l-au facut oamenii aia dupa ce au pus mana pe bani? si-au facut niste magaoaie de case in stil tiganesc, va jur, exact in stil tiganesc, nu difera absolut deloc...romanii nostrii..taranul roman din miorita pe care il tot ridicam in slavi....

avem nevoie de vreo 100 de ani de MERS LA SCOALA. romanul trebuie dus cu forta la scoala frate ca nu se mai poate. trebuie reintrodusa bataia cu nuiaua in scoli. tiganii trebuie spalati cu sapun, decolorati cu inalbitor, stersi cu prosopul curat si trimisi la scoala. bazarele trebuie desfiintate, tonetele trebuie aruncate in aer, blocurile trebuie daramate cu tot cu oameni in ele. tot orasul asta trebuie daramat din temelii, dat foc, pus plugul, arat. dupa care trebuie sa treaca vreo 500 de ani, pentru ca locul sa se purifice, sa se vindece...si apoi costruit totul de la capat.

eu nu vad alta solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×