Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Calif. Boy, 7, Dies from Rare Brain-Eating Amoeba After Swimming in a Lake (msn.com)

The Pruitt Family/GoFundMe

Baietelul asta moare la 7 ani ca a fost intr-un loc cu apa, si a inghitit ceva apa care continea pe Mancatorul de Creier ... simt ca lesin.   Niciodata n-am avut parere buna despre scaldat in apa cu straini, ma bucur ca nici copiii mei nu practica asta, intra rar in ocean, dar mai nou le e frica de rechini si ma bucur ca exista acesti pesti sa-i sperie. 

Ingerasul asta trebuia sa moara?

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deja de o vreme sint in razboi cu Tantarii!!!   Azi in bucatarie dupa ce am mancat de pranz, simt ca ma mananca pe burta si ma scarpin, dar nu trece.  Ridic tricoul si un tantar zboara cu toata viteza de acolo  :crazypilot: si de atunci tot ma scarpin si nu-mi trece acel feeling.    Nu suport mirosurile de chimicale in bucatarie, arunc gunoiul foarte des si spal containerul acoperit in care aruncam gunoi, este si mic la marime dar locul e plin de tantari, nu numai la mine.   Azi trebuia sa fie mai racoare cu cateva grade dar am ajuns cu 10*C mai multe. 

Inca nu cantam melodia "Pe strada mea e toamna, iar" ...     

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Enki a spus:

F***-ti mortii ma-tii Cimpeanu cu cine te-a pus acolo. 

Lasa, bai, copiii în vacanta. Ce treaba ai tu? :clown:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum dreacu ma gasesc pe mine de astea care zic ca le place ce lucrez eu, dar vor de la mine ceva ce eu nu am lucrat niciodata si nu am in portofoliu? :angry: Nervi la miezul noptii imi trebuie mie.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e stilul de viata si munca cu influente al diferitelor religii practicat de Mormoni, Evrei si alti sectanti care au o mare influenta  in a deforma totul ce am stiu cum functioneaza. 

Daca erai un chirurg, era imposibil sa-ti pretinda sa faci taietura pe spate cand burta te doare, dar in munca de birou si aici te pune la incercare sa vada cum imbratisezi noutatile!!!

   

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din fericire eu am toata libertatea sa le spun simplu nu lucrez asta. Imi aleg singura ce lucrez. Dar ma enerveaza ideea ca dupa ce te periaza cu laude pana la cer, in loc sa ia produsele pe care le-a laudat, iti cere sa ii lucrezi altceva ce nu face parte din portofoliul si nici din stilul tau. Ma calca pe nervi la maxim.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.stbsa.ro/reduceri-si-gratuitati

"Termenul de valabilitate al cardului de călătorie este 1 an"

Abonamentul pentru elevi cu valabilitate de un an trebuie refacut in fiecare luna.

Te doare mintea.

-De ce nu se elibereaza direct pe un an de zile abonamentul gratuit, si trebuie reinnoit in fiecare luna?

- Pai daca dumneavoastra plecati din tara in mijlocul anului scolar?

- Pai, daca plec, nu mai foloseste copilul stb-ul.

Gizas.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa e peste tot. Întrebi și tu pe cucoana de la abonamente... Își da și ea cu părerea.. Da un telefon la șeful TB sa te lămurească. Măcar atât sa facă de salariul gras pe care îl încasează. 

Am înțeles ca se pot reîncărca la stațiile automate de bilete, nu e mare brânză. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat in call center si cu operatoarea am purtat discutia. Nu a știut sa imi zica de ce pe site scrie valabilitate 1 an.

Astea de elevi nu cred ca merg încărcate la automat, ca trebuie sa isi prezinte carnetul cand reincarca lunar abonamentul valabil pe 1 an. Carnetul care e si el vizat pe 1 an de zile, nu lunar.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×