Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am pus acest top la coltul trist caci unele furii pot duce si la lacrimi daca nu le eliberezi.

Furia este la rindul ei o suparare pe care ti-a provoca-o o anumita persoana, dar poate si un anumit obiect care nu merge ca lumia. :yahoo:

Ok, sa incepem, dati drumul le emotii

 

Unele furii incep cand primesti mailuri si iti intra pe mess ID-uri necunoscute. :) Dar...asta , chiar daca m-a infuriat, nu-i motiv de furie! :doh: Mi-a trecut acum! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt chiar fericit, foarte fericit.. nu am motive de furie :) :yahoo: :doh: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu sunt niciodata suparat :tease: din contra autosugestia ma strapunge :beee: deci... oricat ar fi lumea de rea tre sa-mi bag -%&$&(*$ in ea :bye: stii viata e grea si lumea e rea cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa :cry: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt infuriata pe el,ca m-a speriat ingrozitor :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt narvozata ca atat de multi iuseri si-au schimbat nick-ul ...nici numai stiu care cine este ...care este :D :crazy:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma dispera si-mi mananca nervii toata coruptia din Romania, in special cea din sistemul sanitar. Medici care s-au facut medici numai ca sa fure...atata vreme cat cer cu tupeu bani pt o interventie chirurgicala...sunt niste hoti pt mine..de la infirmiera la brancardier, la asistenta simpla si pana la aia care-i sefa..de la dr de pe sectie pana la anestezist..nu stiu cum sa te jumuleasca mai tare de bani..muica lor...astept de 2 sapt sa intervina chirurgical asupra bunicii...si ma tot amana..luni ca marti, marti ca miercuri. miercuri ca joi, joi ca vineri si vinere...pai e vineri..e zi scurta...o lasam pe marti...asta dupa ce acum 2 sapt cand a internat-o intreba de ce nu am venit mai devreme ca e caz grav...si acum...au cerut dreptul cu tupeu..si se fac ca ploua..ahhh..ce mama de bataie le-as mai da..si pe medici cel putin i-as pune sa-si tatueze pe frunte juramantul lui Hipocrate......hoti peste tot...peste tot...hoti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma infurie regulile. Le urasc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×