Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca cineva mi-a luat din stelute.

Le vreau inapoi... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca cineva mi-a luat din stelute.

Le vreau inapoi... :D

nu sunt infuriat...dar sunt tare mahnit....mi-a murit pisica. :D ( ere batrana...dar...ere pisica mea :D :cry: :cry: :cry: :cry: )

acum 2 saptamani a mai murit una..( calcata de masina)..imi trecuse intr-un fel..dar uite ca iar.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt infuriat...dar sunt tare mahnit....mi-a murit pisica. :D ( ere batrana...dar...ere pisica mea :D :D :cry: :cry: :cry: )

acum 2 saptamani a mai murit una..( calcata de masina)..imi trecuse intr-un fel..dar uite ca iar.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: Ce trist... eu iubesc pisicutele.... e trist cand moare vreuna... din pacate, sortile le sunt legate de cele mai multe ori... Am citit carti de psihologie felina... daca cea dominanta moare, cealalalta nu se descurca de cele mai multe ori fara ea.... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca a ratat skella penalty in meciul albania-bulgaria 1-1 si puteau sa-i bata pe castravetzari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am pus acest top la coltul trist caci unele furii pot duce si la lacrimi daca nu le eliberezi.

Furia este la rindul ei o suparare pe care ti-a provoca-o o anumita persoana, dar poate si un anumit obiect care nu merge ca lumia. :D

Ok, sa incepem, dati drumul le emotii

Pentru ca-mi dau seama cita incredere poti avea in unii. Cita falsitate, cita minciuna... oamenii astia cred ca traiesc tare urit, nu vor decit bani, bani si iarasi bani...dar pina una-alta mi-au cam dat de lucru...voi cauta sa-i inlatur din tot ceea ce intreprind...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De faptul ca toti se bat cu "caramida" iar la o adica cand vine vorba sa se implice dau bir cu fugiti...la razboi inapoi la placinte inainte...mare adevar :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca prostii fuduli se dau in spectacol si in loc sa fac altceva, tre sa "cope with them" !!! :) si azi inca e bine, dar zilele astea am fumegat ....!!!!!!

noroc ca se intampla doar la munca.... :P

relax, botosel, viata e frumoasa.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt prea trista ca sa ma mai si infurii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×