Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dedica-i asta

voiam sa o pun la ce asculti cand esti suparat, dar am vazut ca voi puneti doar de alea de jale.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca iar s-a oprit aproape 1 ora computerul, TV si telefoanele ... constructiile astea vor dura paralel cu COVIDu' am impresia!!!

Ma bucura ca se inlocuiesc calelurile vechi si tot ce-i de 100 de ani in pamant, dar sa-l ia pe o bucata de strada si sa-l termine definitiv, nu tot sa revina si sa mai drege ceva!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Moartea fulgerătoare a actorului David Prowse de 85 de ani a fost anunțată de agentul său.   David Prowse se lupta de câțiva ani cu o boală incurabilă.   Actorul suferea de demență."

* * * 

*S-a anuntat ca dupa 50 de ani, chiar si mai devreme la unii, moartea apare din cauze naturale, iar la unu de 85 de ani diagnozat de o vreme cu incurabila demență, mai poate fi "fulgerătoare"???   Nimeni nu plange dupa actori pana nu sint membri de familie sau apropiati!!!  Eu nici la filme la cinema nu ma duc sa le ingros veniturile, nimic din acele seriale fantastice nu m-au interesat vreodata. Dac-am trai cu toti 85 de ani ce bine ar fi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Infuriat e putin zis ce simt azi cand o alta persoana bine cunoscuta se lupta cu moartea, Cancern de Colon, sa termine cu ea odata, ca deja prin viata a trecut.   Acasa vin cei care ii administreaza Morfina deja de 5 zile si inca se mai chinuie PENTRU CA nu s-a operat acum 3 sau 4 ani de polipii din Colon care s-au cancerizat si au crescut afara din proportii, iar Chemotherapy nu este o salvare de viata.   Cel mai enervant este cand si ea si familia ei ma intrebau pe mine: - tu te-ai fi dus la un doctor barbat sa-ti bage alea in qur???  parca eu eram la analizat sau judecat???

Cica sa ma rog ... eu nu fac asa ceva, mai bine merg intr-un bar le-am zis, ca citesti Biblia sau Playboy,  te rogi sau dansezi pe bara fixa, cam acelas efect are deja la una care intepeneste ca s-a neglijat de frica doctorilor barbati ca s-a auzit atatea de ei.   Am ramas surprinsa cate raspunsuri au la toate astea, deci e bine prelucrat tema sau condamnarea la moarte desi avea asigurare medicala si era platit 100% procedura foarte simpla la inceput ca si tratamentul.   Acum se pregatesc la inmormantare, pretind sa si plang!!  Ma bucur ca e legea cu COVID, nu trebuie sa ma prezint ca am scuze legale.    

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exclusive: Fate Winslow, sentenced to life in prison for selling $20 worth of pot, is released after serving 12 years

Condamnat la puscarie pentru restul vietii ca a vandut IARBA pentru $20 in Louisiana, un barbat a fost eliberat dupa 12 ani!!!

*Politicienii care monitorizeaza aceste vanzari, treceri prin granite si NUMARA BANII, sint liberi, bogati si votati ca fii patriei* 

 

Exclusive: Fate Winslow, sentenced to life in prison for selling $20 worth of pot, is released after serving 12 years (yahoo.com)

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zilele astea am facut o mancare mai aparte iar omu-mi zicea ca este imposibil de mancat, am stricat carnea degeaba.   L-am caramelizat cu legume, dar precum el nu mai vede bine cu mintea ...       Acum face curatenie in frigider sa duca la pasarile cerului mancare si i-a placut aroma dupa ce a deschis containerul.   A stat jos langa masa de pe terasa si a mancat el totul, ca mai sint multe pentru pasari.   Imi aduce containerele goale si-mi raporteaza ca n-a mai mancat asa ceva in viata lui, de ce nu fac mai des din asta!!!  :eek:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, The Unknown a spus:

Zilele astea am facut o mancare mai aparte iar omu-mi zicea ca este imposibil de mancat, am stricat carnea degeaba.   L-am caramelizat cu legume, dar precum el nu mai vede bine cu mintea ...       Acum face curatenie in frigider sa duca la pasarile cerului mancare si i-a placut aroma dupa ce a deschis containerul.   A stat jos langa masa de pe terasa si a mancat el totul, ca mai sint multe pentru pasari.   Imi aduce containerele goale si-mi raporteaza ca n-a mai mancat asa ceva in viata lui, de ce nu fac mai des din asta!!!  :eek:

:lol2:

Doamna Olga for President!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am ferit cu mult stoicism de coronavirusul vietii, ca sa ma pricopsesc - naiba stie de unde - cu o frumoasa amigdalita acuta.

Pnm de viata!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×