Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, aprob, de doua saptamani numai injuraturi imi vin la gura cand deschid pe la stiri, parca nu mai nimic altceva pe lume decat coronavirusul p*lii.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma uit la stiri, dar toată lumea cu care intru in contact e isterizată, eram sigura ca se va ajunge la golirea magazinelor, dar nu credeam ca se va intampla asa devreme, am zis ca daca e sa murim, o sa murim din cauza isteriei, în niciun caz a virusului. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ca la stiri pe orice canal e coronavirusul, dupa ce ca pe fb una din doua postari e despre cornavirus, numai o matusa din america panicata care sa ma sune ori de cate ori apare un caz nou si sa imi spuna sa ma panichez imi mai lipsea. Fuck my life. Si nu pot sa scot telefonul ala din priza, firul e bagat prea adanc si nu reusesc sa ii prind urechiusele.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Futu-ti mortii ma-tii de handicapat idiot si cretin care dai share la un articol cu titlul se inchid de luni kaufland, metro, carrefour si auchan ca un retardat imbecil care nici macar nu ai dat click sa vezi despre ce e vorba in articol si ca e vorba de mobexpert. Sta-v-ar alunele in gat la toti

Mi se urca sangele la cap de fiecare data cand vad imbecili de astia, cum dracu sunteti atat de multi si semnalati, ca m-am saturat de voi.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am plictisit de newslettere cu sugestii de cumparaturi. nu simt nevoia sa devin o nevrotica a cumparaturilor cu toate ca stau izolata in casa.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am scos 5 persoane din lista pentru ca dadeau share numai si numai la fake news si imi infestau newsfeedul cu cacaturi. Si cand sa respir si eu aer curat, hop apar de nu stiu unde dracu, alte cateva persoane pe care nu le vazusem vreodata active, desi erau si postau dar nu imi apareau pana acum, care ce fac? Dau share la fake news, bineinteles. De unde dracu ati rasarit toti astia in lista mea?

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 hours ago, Enki said:

Am scos 5 persoane din lista pentru ca dadeau share numai si numai la fake news si imi infestau newsfeedul cu cacaturi. Si cand sa respir si eu aer curat, hop apar de nu stiu unde dracu, alte cateva persoane pe care nu le vazusem vreodata active, desi erau si postau dar nu imi apareau pana acum, care ce fac? Dau share la fake news, bineinteles. De unde dracu ati rasarit toti astia in lista mea?

 

Au fost mereu acolo, pandind clipa oportuna :eek:

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce cauta Pimenul in elicopter, transportat la Bucuresti de la Suceava? Acest fost turnator la securitate, care spunea mai demult ca era rau pe vremea comunistilor atei (dar nu si tie, turnatorule, ba chiar ai inaintat foate lejer in ierarhia bisericeasca, si ai avut liber si la iesit peste hotare) dar mai rau e pe vremea uniunii europene imorale si decadente care comite fapte diabolice,. merge la Matei Bals sa se trateze? Ce cauti tu intr-un spital din capitala dotat din fonduri europene? Cu ce esti tu mai cu mot sa meriti un transport cu elicopterul, cand altii mai tineri nu au beneficiat de asa ceva?

Editat de Enki
  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fuck you termoenergetica bucuresti, sa imi incep eu ziua cu telefoane de reclamații din cauza ta.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×