Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-e FRICA!!!

Vreau sa iasa totul cum trebuie!

Mi-e asa de frica_ca ma constip.

Mai si tremur. Mai am si paranoia. 

Sunt un pachet de nervi.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul din vecini laterali remodeleaza casa de luni de zile si un mare container albastru cu reciclabile pune in fata casei care-i in ochii mei toata ziua ca nu avem garduri decat mai in spate.   Voi suna la Primarie sa le dea o amenda ca altfel nu se vor invata ca in zona asta se traieste altfel decat de unde vin ei din zona rurala.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cascadorii râsului!!!  Un mort în sicriu A FOST PIERDUT din mașina de pompe funebre ...

 

Deloc nu gasesc de ras acest fapt/accident ci mare neglijenta!!!  Acel mort a fost o persoana draga la multa lume, respect si demnitate merita nu rasetele prostilor!!!

 

evz.ro/sicriu-cazut-din-dric-imgid-3.html?au=cascadorii-rasului-un-mort-in-sicriu-a-fost-pierdut-din-masina.html#adocnt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au apărut ecosexualii, oameni care fac sex cu plante. Incotro ne indreptam? Ce urmează, sexul cu moluste, cu lipitori, cu viermi?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unde au aparut ca eu n-am auzit de ei inca?   Liberalii s-au saturat cu binele, hileroaica rade in palme ca a reusit sa intoarca Pamantul sa iasa toti nebunii la iveala si restul sa se roage la ei.  Nu s-a intamplat cum a vrut ea si acum scoate ce poate la suprafata.  Sper sa se termine repede mania.   Ar trebui sa foloseasca la sexuit plante otravitoare si scapam de categoria asta de fiinterepede!!!   Tot infectati vor pieri pe rand ca ei nu cunosc limitele decentei dupa cum se vede.   Credeam ca SIDA a fost o boala grea, cum s-o numi asta oare?   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vice.com/ro/article/bj54yd/oamenii-care-fac-sex-cu-plante-iti-arata-extremele-ecologismului?utm_source=vicefbrom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad cateodata la TV despre cazuri de Urgenta medicala din Spitale americane cand partnerii s-au folosit de diferite obiecte si cand erau pe moarte au chemat salvarea ... acolo nu mai puteau sa zica decat adevarul sa scape cu zilele ... obiecte din cele mai inimaginabile.   Sint cupluri de zeci de ani impreuna dar sub influenta narcoticelor s-au pierdut.

 

Era de tot rasul cand o mireasa a fost dusa aproape moarta in spital din biserica si era ceva in ea ce putrezea, avea o infectie periculoasa ... nu ne-au spus mai departe despre planurile de nuntit.  

 

Vand cactusi are cineva chef de party ... e Ecologic  :haha:  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum fac ITALIENII DRAGOSTE. Modul CIUDAT în care partenerii se SATISFAC RECIPROC

 

Italienii au un mod aparte de a face dragoste. Aceștia știu exact ce își dorește partenerul alături de care își împart nopțile.

Deşi poate părea un lucru absurd, italienii chiar sunt renumiţi prin felul în care întreţin relaţii intime.

Şi asta pentru că, potrivit unui raport, foarte mulţi italieni fac sex în grup.

Astfel, potrivit unui studiu, un sfert dintre cuplurile căsătorite din Italia întreţin relaţii intime în grup.

Aproximativ 500.000 de cupluri merg la întâlniri private, unde fac schimb de parteneri, potrivit Spynews.

Şi pentru că lucrurile sunt destul de serioase în acest sens, în Italia există şi o federaţie,

care îşi desfăşoară activitatea pentru a proteja drepturile practicanţilor de swapping.

Aceasta are nu mai puţin de 500.000 de membri şi se intitulează "Federaţia Internaţională pentru Protecţia Drepturilor şi Libertăţilor".

 

evz

 

Nu stiu de unde se scot asa pareri bine cunoscute despre italieni.  Ei le cunosc altfel din diferite clase sociale.  Asta e Mare Pacat ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cazinoul din Constanța, a șaptea ruină a Europei

 

evz.ro/cazinoul-constanta-ruina-europei.html

 

Cred ca se va vinde cu 1 dolar pan-la urma, ca remodelare va costa milioane, altfel nu va fi asigurat ca o cladire publica sigura!!! ... din pacate   :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O veche cunostinta cu care m-am intalnit intamplator in tramvai dupa foarte mult timp, care intre timp a facut facultatea de psihologie si masterul si are cabinet propriu, mi-a zis ca s-a facut psiholog pentru ca nebunii o distreaza. A si inceput sa imi explice de ce sunt comici nebunii dar nu am mai putut sa o urmaresc. Mi-a lasat un sentiment naspa. Sper sa scap de el cat mai repede.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×