Sari la conținut
Forum Roportal
JohnyQ

Doar pt fete :)

Evaluează acest topic

Cat de mare trebe sa fie fetelor ?  

81 membri au votat

  1. 1. Cat de mare trebe sa fie penisul ?

    • 10 cm
      9
    • 15 cm
      16
    • 18 cm
      39
    • 20 cm
      8
    • peste 20 cm
      9


Postări Recomandate

dupa id ul pe care il are cel mai probabil cel care a deschis acest topic este un barbat (sau un pustan). deci, "lungimea" este in general o obsesie a barbatilor si nu a femeilor. Insa ceea ce probabil multi dintre ei nu stiu (si de aia se mandresc ei, domnii, care mai de care cu lungimile lor) este faptul ca acel nabadaios "G" se afla situat la intrarea in vagin si nu in colul uterin. Deci, dragilor, un degetel desirat si slabanaog va izbi in colul uterin provocand o durere teribila avand in vedere sensitivitatea acelei zone, pe cand unul de lungime medie si cu ceva mai multi centimetri in diametru va avea mai mult succes sa satisfaca 90% dintre femei.

Mai ganditiva in ca "directie" va doriti o crestere a "valorosului" vostru prieten!

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana mea, vad ca barbatii sunt din ce in ce mai obsedati de jucarioara lor, aia care cred ei ca ca este principalul punct de interes in Univers. Dragilor, mai lasati umflatul in pene, ca nu e chiar asa. Poti avea si 25 de cm, dar daca nu stiai, 25 de cm inseamna ceva extrem de dureros pentru o femeie. La fel de bine poti sa ai 16 cm si sa urci o femeie pe culmile placerii.

Pana una-alta, raspunsul meu este "18 cm". Atat mi se pare acceptabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum faci diferenta intre 18 si 17?

 

 

 

Cu centimetrul. :(

 

Si inautru,vedem noi ..in functie de cat de tare doare :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×