Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pentru a inscrie mp3-urile dorite in format audio pe un cd poti sa folosesti oricare cd-burner. De exemplu Nero. Are optiune: Make Audio CD.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru a inscrie mp3-urile dorite in format audio pe un cd poti sa folosesti oricare cd-burner. De exemplu Nero. Are optiune: Make Audio CD.

Adica imi face un cd audio in care melodiile mele sunt mp3-uri din calculator??

Editat de f_l_o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica imi face un cd audio in care melodiile mele sunt mp3-uri din calculator??

mp3 urile din calculator da

atentie insa ; daca pe un cd in care mp urile sunt arse ca mp3 - respectiv data disc- pot intra in jur de 100 de melodii - in functie de marimea fisierului - pe un audio cd nu intra mai mult de 20 - in functie de durata melodiilor -

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mp3 urile din calculator da

atentie insa ; daca pe un cd in care mp urile sunt arse ca mp3 - respectiv data disc- pot intra in jur de 100 de melodii - in functie de marimea fisierului - pe un audio cd nu intra mai mult de 20 - in functie de durata melodiilor -

Am inteles acum...in treaba cu aidio e vorba de minute iar in chestia cu mp3 e vorba de spatiu nimic mai simplu...aaaa si cd-ul nu il fac pentru mine e pentru cineva care le vr in foemat audio...

 

Multumesc pentru explicatii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau si eu s convertesc din mp3 in audio....si nu prea gasesc programe m-ati putea ajuta voi??

Nero :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un convertor mp3 in mid ca lumea nu exista? am tot cautat si nu am gasit numai cu erori,demouri.am un telefon samsung x450 si vreau sami pun pe el niste sunete numai ca de unde leam downloadat mi lea dat in format mp3. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un convertor mp3 in mid ca lumea nu exista? am tot cautat si nu am gasit numai cu erori,demouri.am un telefon samsung x450 si vreau sami pun pe el niste sunete numai ca de unde leam downloadat mi lea dat in format mp3. :offtopic:

Ia-le la rand : http://www.download.com/3120-20_4-0.html?t...or&tag=srch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×