Sari la conținut
Forum Roportal
Cellia

Barbati cu lenjerie thong

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa parerea mea fie sunt homosexuali, fie sunt gay. Una din variantele astea doua.. ::crazy:: Acum sincer vorbind, la un barbat mi se par oribili, oricat de bine ar arata individul respectiv. Dar , ma rog, poate e doar o chestiune de gusturi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spunea contele... homosexuali sau gay.

As adauga totusi inca doua categorii - frustratii si confuzii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt femeie si pot sa spun ca nu suport feminizarea barbatilor( lenjerie thong, coafuri cu "parul in ochi", haine mulate pe corp, samd)! :crazy:

Nu-i consider barbati adevarati....

Cu toate astea, sunt femei care se dau in vant dupa genul asta...

PS: cred ca curentul a fost lansata de mai marii modei care sunt, dupa cum bine stim, homosexuali :roll:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea am pus-o din alt motiv... Prietenului meu ii place sa poarte astfel de lenjerie (normal ca barbatesti)... Si nu e nici de cum homosexual... Ce e rau in asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu mie mi se par oribili, chiar daca respectivul individ arata excelent din punct de vedere fizic. Dar desigur , dupa cum spuneam , probabil e doar o chestiune de gusturi , fiecare e liber sa poarte ce vrea, nu? Chiar si lenjerie feminina...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o lenjerie ca oricare alta... nu cred ca cei care poarta astfel de lenjerie, sunt automat gay... :-

Nu pot spune ca ma dau in vant dupa asa ceva, insa n-am nimic impotriva celor care poarta lenjerie thong... cred totusi ca pentru ei e un pic mai incomod sa poarte asa ceva.. :crazy: :roll: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

well.... din greseala am nimerit peste forumul asta si tre sa recunosc ca am ramas placut surprins cand am vazut ce se discuta pe aici...

 

in fine...oricum chiloteii cu ata imi par oca, chiar super lejeri, totusi nu va grabiti un pic sa etichetati barbatii care ii poarta ca fiind gay? Si chiar asa cati homosexuali cunoasteti voi? chiar sunt curios de raspunsurile voastre....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit, m&o pe forumul Roportal ! Parerea mea e ca nu trebuie sa deviem de la subiect povestind aici despre cati gay cunoastem personal ::evil:: , ci eventual cat de "gay" par masculii care poarta asemenea lenjerie. Si dupa cum spuneam mai sus - e pana la urma o chestie de gusturi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oca ...am priceput ideea ta, parerea mea:... barbatii care poarta tanga( thong cum ziceti voi) nu sunt nici pe departe gay din contra arata ca sunt deschisi la nou si la anumite tendinte de care se pare ca nu putem scapa( sechele din timpuri comuniste) ... si sa nu uitam ca mai exista si metrosexualii ....

Multumesc pe urarile de wellcome ( ca doar sunt pe val americanismele)....

:evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×