Sari la conținut
Forum Roportal
JohnyQ

Ce credeti ca fac femeile la baie ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce credeti ca fac femeile la baie inainte de a incepe o partida de sex ?? multe se duc la baie inainte de a face sex :lol:) ce faceti va parfumati , te consolezi singur =)) astept mai multe pareri :P
Pipi :o: Editat de o mama in abu dhabi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca esti in Abu Dhabi...ne spui despre obiceiurile de-acolo (just kiddin')...

 

 

Ce sa faca? Se spala, sa nu strambe din nas parteneru'... :o:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

orice persoana daca simte nevoia trebuie sa mearga. Face bine la calitatea sexului (parere personala. )

 

Nu conteaza locatia, genul sau alte prostii din astea. Simti nevoia asta e, tre sa mergi....

 

Offtopic - traiesc intr-o tara in care gasesti cel putin 60 de nationalitati. Dar atat rasism cat am gasit pe topicul asta....nu am vazut in viata mea :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Offtopic - traiesc intr-o tara in care gasesti cel putin 60 de nationalitati. Dar atat rasism cat am gasit pe topicul asta....nu am vazut in viata mea :o:

asta e al 19 lea post al topicului deci nu vad cat rasism s ar fi putut exprima/concentra in precedentele 18...

esti rea ,usor irascibila...iti garantez ca atat puiu cat si xylia au glumit - xylia chiar a spus in paranteza ca glumeste-

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e al 19 lea post al topicului deci nu vad cat rasism s ar fi putut exprima/concentra in precedentele 18...

esti rea ,usor irascibila...iti garantez ca atat puiu cat si xylia au glumit - xylia chiar a spus in paranteza ca glumeste-

nu sunt rea si nu sunt nici irascibila. am vazut si in alte topicuri comentarii ironice la adresa alor forumisti.

De exemplu, o fata era ironizata ptr ca vezi Doamne, ea fiind din Chisinau, unul dintre "comentatori" deja i-a pus eticheta de c***a sau alte alea....

 

In topicul asta intrebarea era ce fac femeile la baie - pai eu fac pipi daca imi vine. Care e treaba cu influenta orientala? Ce treaba are Orientul cu vezica mea? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×