Sari la conținut
Forum Roportal
zvartoshu

lipsa RADIO FM si SATELIT ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare ma refer tuturor moderatorilor super moderatorilor adminilor si cei care au conceput forul acesta , in primul radio acest forum este o jucarie ca mesajele mele le scot majoritatea moderatorilor sau supermoderatorilor .. dc? ,

1 eu vreu sa ajut sa vobesc aici nu sa ma enervez ca ce am scris nu apare .

2. caut lume ca sa facem schimburi de idei pe teme RADIO

 

3. sectiunea de TV este iar cea de RADIO nu este .. unde a mai vazut asa ceva????

va rog adugati un thread un forum .. cu numele FM 88-108 sa vb de INFO FM un thread in forumu ala al radourilor din romania si sa vb de ele , dx-eri sa se vb de cei pasionati care scoit dx.. toate acestea ca vreau sa postez ca eu sunt dx-er si paote mai exista lume PASIONATA .. verificati situl http://dx-ers.myftp.org si vedeti cate loguri am ! Vreau nespus de mult ca sa caut lume pasionata !

RUGAMINTE daca mai stergeti mesajele de la lume pierdeti CLIENTII uitati-va ce spun , nu este de gluma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Si eu propun. Dar propun sa fie Radio FM1/FM2/AM/SW/LW + Radio pe net.

 

Sa fie structurata in cele 5 subforumuri + topicuri generale. Unde in fiecare subforum sa se poata crea topicuri. Si sa se poata crea topicuri si in general.

 

A si banda FM eu mai stiam de o banda FM 64-88 Mhz

 

Propun ca in FM 1 sa fie discutii despre posturile din Banda 64-88 iar in FM 2 discutii despre banda 88-108

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sint un hobbist pasionat in receptie satelit, daca deschideti o arie de sateliti, mi-oi da si eu cu parerea pe-acolo... Respectele mele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×