Sari la conținut
Forum Roportal
amita

Extensii de gene - gene false

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu montez gene false dar este o problema stau in Bucuresti, si eu le comand din Germania

cele de la noi nu sunt bune.Mai sunt unele care se comanda in Ungaria si ele sunt bune. Dar ale mele sunt fir ci fir

imi spui si mie te rog niste preturi?si cat te tin?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar am auzit ca daca pui extensii de gene nu ai voie sa te demachezi ca iti cad si ce afacere faci? :bataita: scuze ca ma bag in vorba.... :jester:

de cazut la demachiat nu cad, si nici la spalat pe ochi. dar mi-au cazut a 2-a sapatmana dupa ce am facut o baie super fierbinte si probabil ca s-a inmuiat lipiciu:o: oricum nu merita!!!! sunt f ''grele'', se simt ca naiba si trebuia saptamanal sa mergi sa reaplice nush ce lipici. :jester: Tot cele clasice sunt misto pt diverse evenimente, ca eu una nu stau cu gene fals 24/7. Basca au aparut atatea modele si briz-brizuri de nu mai stii de unde sa alegi

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu suport nici mascara daramite genele alea :jester:

eu am primti cadou de la o gagica un '' set de extensii''. ca nu eram nebuna sa dau 350 cat costa aici. soro...aveam ochii pe jumatate deschisi, asa erau de grele. ma intreba barbata-miu de-s adormita sau mi-e rau :jester: :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi spui si mie te rog niste preturi?si cat te tin?

 

Pretul pentru 24 de fie este 100 ron daca le vrei mai dee (foare dese) pretul este 120 ron.Ele tin cam 1,1/2-2 luni depinde cum le intretii.Si nu sunt grele. SUNT FOARTE USOARE SI NU SE VAD ca nu sunt genele tale.Se face si intretinere pentru primadata la 1 saptamana si pe urma la 2 pt degresare sa vad cum satu. :lol:

 

Pretul pentru 24 de fie este 100 ron daca le vrei mai dee (foare dese) pretul este 120 ron.Ele tin cam 1,1/2-2 luni depinde cum le intretii.Si nu sunt grele. SUNT FOARTE USOARE SI NU SE VAD ca nu sunt genele tale.Se face si intretinere pentru primadata la 1 saptamana si pe urma la 2 pt degresare sa vad cum satu. ;)

tot ce am zis sunt pt cei 2 ochii

 

dar am auzit ca daca pui extensii de gene nu ai voie sa te demachezi ca iti cad si ce afacere faci? :pope: scuze ca ma bag in vorba.... :D

buna poti sa te speli poti sa te demachezi de fard dar daca te dai cu riemel nu te demachezi o saptamana pt ca se strica depinde cat de tare este rimelul

Trebuie sa ai foarte multa grija, dar credema ca sunt foarte frumoae si nu mai ai nevoie de rimel, credema.Se face si intretinere la ele, dupa ce le pui la o saptamana si pe urma la 2 saptamani. Exista o solutie speciala pt ele trebuie degresate, trebuie sa le aranjam si sunt ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna...as dori si eu sa-mi pun gene false, am incercat la unele saloane dar genele de care imi ziceau ei tineau doar 2 saptamani si nu aratau prea bine. Spune-mi te rog cum pot sa e contactez...stau in Bucuresti bineinteles.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal :doh: de miercuri pe 4 iunie 2008 meam pus gene false si unghi false.

cu genele arata fain

lungimea e la fel ca genele mele pt ca si eu leam lungi dar am vrut sa vad cum e si sa fie mai dese.

de demacheat nam facut ca mi ca cad.nu stiu cum o sa fie mai incolo.pana acum nu a cazut nici una.am o intrebare cam cat tin genele?si mie in timisoara la salon nu mea spus ca necesita un tratament.si pt demachere nu am facut ieri meam da cu rimel si nu leam demacheat nu stiu ce sa fac .daca cinva poate sa-mi dea un sfat .va multumesc.

 

Am dat un milion pe ele si mea pus dese cat necesita ca sa arata chiul frumos .cat iti intra la ochii cine spune ca daca iti pune mai multe trebe platit .Ducetiva la un salon de unde stati si intrebati peste tot.mie imi plac genele o sa vad cum recurge cat ma tine si daca la sfarsit o sa fiu multumita atunci o sam mai pun ca arata fain nici nu trebe sa te faci cu fard la ochii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu montez gene false dar este o problema stau in Bucuresti, si eu le comand din Germania

cele de la noi nu sunt bune.Mai sunt unele care se comanda in Ungaria si ele sunt bune. Dar ale mele sunt fir ci fir

Buna! Ma numesc Marilena si locuiesc in Madrid. As vrea un set de extensii de gene daca este posibil sa i-mi vinzi. Am inteles ca ai extensii de foarte buna calitate. Te rog scrie-mi un email la adresa symonne1111@hotmail.com si faciliteaza-mi informatii. Merci anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×