Sari la conținut
Forum Roportal
amita

Extensii de gene - gene false

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe mine m-ar tenta sa fac un tratament de curbare a genelor. A facut cineva? Stie cineva vreun salon in Bucuresti care face asa ceva? In ce consta si cam cat timp tine efectul? Rimelul nu am rabdare sa il dau in fiecare dimineata si sa il curat seara, prefer sa imi fac ceva la gene sa stea singure intoarse.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nici vorba. Cele de acasa, zici ca esti data cu tus, astea par foarte naturale, chiar si la atingere. Prima data le-am vazut la o amica, am fost atat de incantata ca a doua zi mi-am pus si eu. De exemplu ei, i-au tinut 5 saptamani (a avut mare grija de ele). Sant cateva restrictii, cum ar fi: nu ai voie la solar (doar cu ochelari), nu ai voia sa te demachiezi cu un demachiant gras, etc.

 

eu folosesc de mult timp, sunt doua tipuri: cele care 'zici ca esti data cu tus' vin in ansablu, chiar se folosesc cu tus si cele care vin in buchetele mici de cateva fire, au aspect natural si ti le amplasezi cam pe unde crezi tu. folosesc al doilea tip, sunt mai usor de pus, dar seara cand ma demachiez mi le scot, nu cred ca e prea sanatos sa stai tot timpul cu ele. sunt facute din par natural asa ca sunt fragile dar tin destul de mult daca le folosesti cu atentie.

oricum arata super, iti fac niste ochi de reclame :crazy:

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu folosesc de mult timp, sunt doua tipuri: cele care 'zici ca esti data cu tus' vin in ansablu, chiar se folosesc cu tus si cele care vin in buchetele mici de cateva fire, au aspect natural si ti le amplasezi cam pe unde crezi tu. folosesc al doilea tip, sunt mai usor de pus, dar seara cand ma demachiez mi le scot, nu cred ca e prea sanatos sa stai tot timpul cu ele. sunt facute din par natural asa ca sunt fragile dar tin destul de mult daca le folosesti cu atentie.

oricum arata super, iti fac niste ochi de reclame :pardon:

 

spune-mi si mie te rog de unde ti le cumperi?eu nu am gasit pe piata.....doar pe site-uri din strainatate....singura problema este ca iti impun o comanda minima ca sa le trimita....si care de obicei este destul de piperata!iti multumesc.....anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spune-mi si mie te rog de unde ti le cumperi?eu nu am gasit pe piata.....doar pe site-uri din strainatate....singura problema este ca iti impun o comanda minima ca sa le trimita....si care de obicei este destul de piperata!iti multumesc.....anticipat!

oups! eu mi le procur direct din strainatate... din ro chiar nu stiu... intreaba in magazinele de cosmetice, trebuie sa fi aparut.

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut!ma poate ajuta cineva?vreau sa imi pun si eu gene false dar nu gasesc nici un salon in CONSTANTA care sa faca astfel de procedura...!aveti vreo informatie in sensul asta?despre locatie si tarife?

Lady`s center pe bdul alexandru Lapusneanul ...

costa 100 de ron

0241549575

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna cristina, pune si tu o poza sa ne dam seama cam de ce fel de gene false ai nevoie, pentru ca exista pe piata o gama larga de sortimente. in general, cand iti alegi o pereche de gene false, trebuie sa tii cont de mai multi factori cum ar fi: culoarea tenului, forma fetei, cu loarea si forma ochilor, culoarea parului, gradul de inteligenta, anturajul, etc. am inteles, de la o prietena care lucreaza intr-un salon de lux in bucuresti, ca si ion iliescu ar purta gene false si ca in asta ar consta defapt secretul zambetului sau irezistibil, caruia se spune ca in ultimul timp ar fi cazut prada si mai multi tineri baarbati, dar ma rog, asta ar face subiectul unei alte discutii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte tari genele false :P ..eu nu am gasit pe piata decat unele foarte ieftine,si ca sa vad cum imi sta mi le-am cumparat si le-am aplicat acasa sa vad cum mi-ar sta ...superb ...vreau neaparat genele acelea din par natural dar unde sa gasesc :?? :D( ..uitati o poza cu genele pe care mi le-am aplicat eu :jester:)

post-131144-1200077268_thumb.jpg

Editat de daniyelles

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wtf! @up

uite ce e... gene false mi-am luat de la sephora. vezi ca au si intregi dar mai au si asa separat, mai multe ca manunchiuri de gene pe care le lipesti singura din loc in loc, e usor ai sa vezi, apoi cu o forfecuta le tai ca sa fie de aceeasi lungime cu genele tale naturale si le lasi sa stea putin cam 43 min inainte sa te dai cu rimel. o sa arate super.

cand te demachiezi se dezlipesc singure.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu montez gene false dar este o problema stau in Bucuresti, si eu le comand din Germania

cele de la noi nu sunt bune.Mai sunt unele care se comanda in Ungaria si ele sunt bune. Dar ale mele sunt fir ci fir

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar am auzit ca daca pui extensii de gene nu ai voie sa te demachezi ca iti cad si ce afacere faci? :crazy: scuze ca ma bag in vorba.... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×