Jump to content
Forum Roportal
amita

Extensii de gene - gene false

Rate this topic

Recommended Posts

:blink: Sant foarte incantata, intr-un final nu mai am nevoie de rimel, par atat de naturale. Recomand tuturor...

Edited by Enki

Da, mi-am pus extensii de gene, este un manunchi de gene, care mi le-au lipit pe genele mele naturale (de fapt mi-am pus mai multe manunchiuri). Arata super :plane: si le-am si gasit la un super pret 5 RON bucata...Ti le recomand cu cea mai mare incredere.

Mi le-am pus la salon, tin intre 3-5 saptamani. Eu le am de o saptamana si jumatate, mi-au cazut doua, dar mi le-am lipit la loc. Sant extraordinare, ma trezesc dimineata frumoasa :o: , chiar merita.

P.S. M-au costat 140 RON.

Nu, nici vorba. Cele de acasa, zici ca esti data cu tus, astea par foarte naturale, chiar si la atingere. Prima data le-am vazut la o amica, am fost atat de incantata ca a doua zi mi-am pus si eu. De exemplu ei, i-au tinut 5 saptamani (a avut mare grija de ele). Sant cateva restrictii, cum ar fi: nu ai voie la solar (doar cu ochelari), nu ai voia sa te demachiezi cu un demachiant gras, etc.

salut!ma poate ajuta cineva?vreau sa imi pun si eu gene false dar nu gasesc nici un salon in CONSTANTA care sa faca astfel de procedura...!aveti vreo informatie in sensul asta?despre locatie si tarife?