Sari la conținut
Forum Roportal
amita

Extensii de gene - gene false

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:blink: Sant foarte incantata, intr-un final nu mai am nevoie de rimel, par atat de naturale. Recomand tuturor...

Editat de Enki

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, mi-am pus extensii de gene, este un manunchi de gene, care mi le-au lipit pe genele mele naturale (de fapt mi-am pus mai multe manunchiuri). Arata super :plane: si le-am si gasit la un super pret 5 RON bucata...Ti le recomand cu cea mai mare incredere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi le-am pus la salon, tin intre 3-5 saptamani. Eu le am de o saptamana si jumatate, mi-au cazut doua, dar mi le-am lipit la loc. Sant extraordinare, ma trezesc dimineata frumoasa :o: , chiar merita.

P.S. M-au costat 140 RON.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nici vorba. Cele de acasa, zici ca esti data cu tus, astea par foarte naturale, chiar si la atingere. Prima data le-am vazut la o amica, am fost atat de incantata ca a doua zi mi-am pus si eu. De exemplu ei, i-au tinut 5 saptamani (a avut mare grija de ele). Sant cateva restrictii, cum ar fi: nu ai voie la solar (doar cu ochelari), nu ai voia sa te demachiezi cu un demachiant gras, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut!ma poate ajuta cineva?vreau sa imi pun si eu gene false dar nu gasesc nici un salon in CONSTANTA care sa faca astfel de procedura...!aveti vreo informatie in sensul asta?despre locatie si tarife?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×