Sari la conținut
Forum Roportal
amita

Extensii de gene - gene false

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna Marilena!Eu folosesc gene false de vreo 2 ani jumate si nu am avut probleme din cauza lor.

Prima data am avut din acelea "permanente",care tin cam 2 saptamani,dar asta in conditiile in care ai foarte mare grija de ele.Cand le-am dat jos mi s-au cam rarit genele mele si tocmai de aceea am ales sa port gene false de tip banda pe care le aplici dimineata si le di jos seara.

Daca vrei sa porti gene flase eu ti le-as recomanda pe cele de tip banda...se gasesc in multe modele si sunt mult mai practice,plus ca nu iti afecteaza deloc genele tale naturale :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e foarte nice sa iti pui gene false mai ales la nunta:D viitoarea mea nasica a avut unele foarte ok:D se vedea super cu machiajul:D

Editat de mița
Scos post invizibilizat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as pune si eu. Se vad foarte frumos intr-adevar , dar am o problema cu frecatul la ochi, si s-ar putea sa ma tina 2 zile :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa incerci daca chiar iti doresti;) te obisnuiesti sa nu te freci la ochi;) asa cum m-am obisnuit eu cu unghiile false;)) e asa de bine sa nu fii stresata de oja, ca se ciupeste;)) asa o sa ai niste gene fermecatoare;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La moda sunt acum in locul genelor false intensificatoarele pentru cresterea genelor. Printre cele mai cunoscute astfel de produse sunt :Realash, Bonilash, Nanolash s. a.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cum functioneaza daca tot vorbisi de ele ... le frecam pe pleoape si asteptam in soare sa creasca??? 


eu sint chiar interesanta ca le am mici, dar daca dau cu creion maro pe ochi ... la soare te poti uita ... zau daca cineva duce lipsa genelor lungi de papusa Barbie!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit pe sit-urile lor   un tub de ser ajunge 2-3 luni. Te dai in fiecare seara. Posibil sa creasca, dar nu imi dau ce  se intampla dupa ce intrerupi tratamentul. Probabil ca trebuie sa te dai non stop pentru intretinerea lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×