Sari la conținut
Forum Roportal
amita

Extensii de gene - gene false

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna Marilena acum am vazut anuntul tau, recunosc nu am mai intrat de mult pe forum. Vezi ca la Madrid se gasesc gene false mai iefine ca la noi.Daca nu gasesti scriemi pe adresa de e-mail sa vedem cum pot sa-ti trimit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal :o: de miercuri pe 4 iunie 2008 meam pus gene false si unghi false.

cu genele arata fain

lungimea e la fel ca genele mele pt ca si eu leam lungi dar am vrut sa vad cum e si sa fie mai dese.

de demacheat nam facut ca mi ca cad.nu stiu cum o sa fie mai incolo.pana acum nu a cazut nici una.am o intrebare cam cat tin genele?si mie in timisoara la salon nu mea spus ca necesita un tratament.si pt demachere nu am facut ieri meam da cu rimel si nu leam demacheat nu stiu ce sa fac .daca cinva poate sa-mi dea un sfat .va multumesc.

 

Am dat un milion pe ele si mea pus dese cat necesita ca sa arata chiul frumos .cat iti intra la ochii cine spune ca daca iti pune mai multe trebe platit .Ducetiva la un salon de unde stati si intrebati peste tot.mie imi plac genele o sa vad cum recurge cat ma tine si daca la sfarsit o sa fiu multumita atunci o sam mai pun ca arata fain nici nu trebe sa te faci cu fard la ochii

 

 

la ce salon din timisoara ti-ai pus genele? cat au rezistat?

 

de cand am inceput sa citesc topicul asta imi imaginez cum e sa stai la o cafea, sa stranuti si sa-ti pice genele in cafea :huggles:

Editat de iulia.i

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la ce salon din timisoara ti-ai pus genele? cat au rezistat?

 

de cand am inceput sa citesc topicul asta imi imaginez cum e sa stai la o cafea, sa stranuti si sa-ti pice genele in cafea :soc:

Eu imi pun singura si iti pot spune sigur ca nu cad. Poti sa incerci si tu si daca iti e frica sa nu cada ia lipiciul dupa tine si eventual faci retusuri cand e nevoie. Mai nou poti sa le cumperi si de la noi. A aparut un site romanesc ce vinde toate tipurile de gene. Sunt chiar bune ca vand gene Ardell, Andrea, adeziv Duo... Site-ul chiar asa se cheama genefalse. Poti sa incerci mai ales ca poti sa ti le pui de mai multe ori. Cel putin in cazul meu merita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar sunt frumoase, dar trebuie sa ai foarte mare grija cand te demachiezi (eu ma demachiam cu betisoare pentru urechi). Dar nu cred ca e bine sa-ti faci un obicei din a-ti pune gene false, pentru ca iti distruge genele tale naturale. Eu dupa ce le-am tinut vreo 2 saptamani, am ramas cu 3 gene foarte scurte la ochi, parca eram bolnava. Dupa inca 2 saptamani de folosit uleiul de ricin au inceput sa-si revina. Si atunci am ajuns la concluzia ca tot rimelul e mai bun (si acesta iti afecteaza genele dar nu atat de drastic si daca le intretii cu ulei de ricin nici nu se observa).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu imi pun singura si iti pot spune sigur ca nu cad. Poti sa incerci si tu si daca iti e frica sa nu cada ia lipiciul dupa tine si eventual faci retusuri cand e nevoie. Mai nou poti sa le cumperi si de la noi. A aparut un site romanesc ce vinde toate tipurile de gene. Sunt chiar bune ca vand gene Ardell, Andrea, adeziv Duo... Site-ul chiar asa se cheama genefalse. Poti sa incerci mai ales ca poti sa ti le pui de mai multe ori. Cel putin in cazul meu merita

 

 

 

hello!!am descoperit si eu site-ul acesta cu gene false..insa am cateva nelamuriri:genele sunt intr-adevar facute din par uman asa cum scrie pe ambalaj?intreb pt ca mi se par destul de ieftine(aprox.30 ron)!!si in legatura cu comanda:mi le trimit prin posta genele?adezivul este inclus in pret sau trebuie cumparat separat?ms mult :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: Sant foarte incantata, intr-un final nu mai am nevoie de rimel, par atat de naturale. Recomand tuturor...

nu mersi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am nevoie de gene false....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor...imi poate da cineva cateva sfaturi despre gene false?..ati folosit?iti afecteaza genele naturale?de unde pot achizitiona cateva modele de gene false?...va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am folosit, dar uite ce am gasit pentru tine, sper sa fie folositor:

 

"Sunt putine lucruri care sa nu recomande genele false. Unele femei pot fi alergice la latexul din adeziv, dar chiar si in aceste cazuri exista adezivi special facuti sa inlature acest inconvenient. Daca aveti ochi sensibili s-ar puteasa va deranjeze genele false deoarece ochiului ii trebuie ceva timp (in medie 15 minute) sa se acomodeze cu noua greutate. Lipsa de rabdare...trebuie sa exersezi ca sa-ti iasa perfect. Amintiti-va de primele dati cand v-ati machiat...

 

Impartind genele false in doua mari categorii ele sunt: gene false intregi (tip banda) si gene individuale. Pe larg despre tipurile de genevom vorbi in articole viitoare. De obicei cu genele intregi obtinem un aspect mai dramatic al ochilor, mai seducator, iar cu cele individuale (ele inserandu-se printre genele naturale) obtinem un aspect mult mai natural.

 

Cand alegem genele false mai intai trebuie sa decidem ce efect dorimsa otinem si plecand de la asta alegem tipul de gene. De exemplu daca dorim un subtil accent sofisticat alegem cateva gene individuale plasate la coltul exterior ochiului.

 

Cu un pic de grija genele false pot fi folosite cu succes in nenumarate reaplicari. Ele ofera acel extra pe care fiecare femeie si-l doreste. In final singura limita este fantezia noastra."

 

 

Mai multe detalii poti afla pe site-ul www.genefalse.ro , de unde poti sa si achizitionezi. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×