Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Care au fost cele mai amuzante sau ciudate locuri in care ati facut sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In holul hotelului,in gunoiera hotelului :P)))))) ma rog nu era chiar o gunoera era o camaruta unde isi tineau menajerele mop-urile si chestii d'astea si erau niste cartoane pe acolo .Asa... In padure, in mare,pee plaja,chiar si pe stabilobozi.Pe hidrobicicleta,intr`o casuta parasita,in culise,in masina asta nu mi se pare ciudat, dar amuzant. :tease: cam atat cred :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un dulap cu doua usi.

ala nu e sex, ala se numeste accident. cand prinzi dejtu'-n usa, e accident

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum cind imi amintesc pare foarte amuzant...atunci NU;"ne-am vazut,ne-am placut"-si am mers la ea acasa,locuia cu parintii la etajul 9 al unui imobil(important de retinut:);parintii erau la tara de vreo 2 zile ,si urmau sa mai petreaca vreo citeva(dupa stiinta ei).Totul a fost minunat,(daca ar fi sa omit un mic amanunt-cel in care m-a "imbracat" cu pijamaua lu tatsu-si in care aratam ca un biet pinguin depasit cu totul de masura hainelor;stiu ca m-a incercat un frison la gindul unei intilniri de gradul trei cu posesorul unor asemenea dimensiuni);S-a facut dimineata,a trebuit sa plec la munca,dar nu ma "saturasem",astfel incit am invocat nus ce urgenta,mi-am luat liber,si am revenit la locul faptei;Mi-am lasat tinuta in antreu,am inchis usa respectivului antreu(o usa care scirtiia groaznic),si am revenit in "pijamalutele"mentionate anterior;N-am avut parte insa de prea multa fericire...L-a inceput a fost...soneria;teribil de insistenta,dupa care o cheie in usa.Soc si groaza,usa avea pusa siguranta,dar dinsa mi-a spus ca evident e vorba de parinti,si ca nu are cum sa nu le deschida;partea frumoasa era ca nu aveam cum sa ajung nici la propria-mi vestimentatie,ar fi trebuit sa deschid scirtiita aia de usa,iar insistentele erau atit de mari ca nu ma prea incadram cu timpul,cit sa ma schimb macar...Si mai era si la etajul 9,nici o sansa sa gindesc la vreo evadare in stil 007.Urmarea...El intra,(macar nu exista si o ea)mare,mult(comform asteptarilor),ochelari mari,barba deasa, si privire severa,eu...pinguin in hainele lui,"vinovat"cel putin de incalcarea igienei dinsului(,daca nu si de faptul ca mi-am bagat ceva in munca lui de o viata),asteptind sentinta ,si gindind la minunatele lucruri din viata pe care cu siguranta tocmai le ratasem...Contrar tuturor asteptarilor,dinsul nu a spus absolut nimic,a intrat in bucatarie,eu m-am schimbat cu viteza luminii,mi-am cerut scuze ca m-a surprins in ipostaza aia "angelica",si am disparut...Nu-mi amintesc sa mai fi trait vreodata un moment mai jenant;chiar daca acel inceput de relatie promitea sa fie ceva mai deosebit,am fost atit de marcat de acel moment incit nu a mai putut fi vorba de vreun fel de evolutie..

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai amuzant loc : in masina,noaptea si ne-am trezit cu lanterne pe geamurile de la masina ...era POLITIA...

cel mai ciudat : dar si cel mai palpitant a fost in pat cu inca o persoana...era in vizita pe la mine,dormea dusa zic eu...:D dar tot am facuto...a fost tare give_rose.gif


in cabina de proba intr-un magazin smile.gif)

 

pe bune? pare interesant dar parca nu as avea curaj...prea multa lume...cineva tot va observa ca stati prea mult in cabina de proba..zic eu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×