Sari la conținut
Forum Roportal
mimisor26

sefa mea

Postări Recomandate

babet :rot: asa ii spun eu si colega mea de servici. Are babet la vreo 53 de ani , arata ca o prostituata expirata, nu-mi cer scuze pentru limbaj, pentru ca ma seaca. Am ajuns sa ma duc in sila la munca, imi placea ce fac acuma deloc. Se leaga mereu de noi, nimic din ce facem nu e bine, ea le stie pe toate... se crede o mare :spiteful: dar nici macar univ nu a terminat. Nu conteaza ca in facultate eram foarte apreciata si stie bine asta , in fatza ei par o ............. asa. Daca nu mi-as da interesul as mai zice, dar asa nu vad ce are cu mine. Daca firma nu are mare succes asta inseamna ca e numai vina mea.

Cand a trebuit sa ne procuram uniforme ne tinut o morala despre cum trebuie sa ne imbracam. Dar la ea nu se uita, umbla in haine mulate care ii scot in evidenta sunculitele, haine ce s-ar potrivii unei tinere, cand e blonda cand e mov pe par, unghii false... intr-o zi una dintre ele se clatina sa ii pice... La toamna schimb serviciul, oricum mai mult nu ma tine, de incompetenta ce sunt. Daca nimic din ce fac nu e bine :) Unul dintre colegi parca e valetul ei, si cand respira cred ca ii cere permisiunea, umbla dupa ea ca un catelus..... :good: de nu s-ar lega atata de noi.......a si ne mai da si niste salari de mizerie

imi vine sa o bat ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg,si ce vrei de la noi? ;)

 

a,ai vrut doar sa te descarci, gata,am inteles.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exact
deja te simti mai bine,nu?

 

Dar nu uita,maine-i luni si te duci iar la munca,asa ca nu "radea" :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deja te simti mai bine,nu?

 

Dar nu uita,maine-i luni si te duci iar la munca,asa ca nu "radea" ;)

ufaaaaaaaaaaaaa

mi-ai stricat seara :spiteful:

glumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"ufaaaaaaaaaaaaa" imi pare cunoscuta expresia asta...ai fost cumva prin italia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×