Sari la conținut
Forum Roportal
Ma

Vulnerabilitatea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce atunci barbatii ascund cu atata osardie acest lucru ?

habar n'am !

 

:lol:

 

poate ca de teama , teama de a nu mai fi considerat barbati ?!

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: orgoliu masculin... ;)

dar daca si acest aspect ar dispare, am fii devorati mai usor de sexul slab

care oricum asta face.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... am fii devorati mai usor de sexul slab

care oricum asta face.....

mdea, insa unele o fac atat de frumos ! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate doar pentru ca este mai comod sa fie " invulnerabili " , pentru ca atunci fac fata mai usor " vulnerabilelor creaturi feminine , dornice de a devora ? :lol:

Editat de Shimadzu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate doar pentru ca este mai comod sa fie " invulnerabili " , pentru ca atunci fac fata mai usor " vulnerabilelor creaturi feminine , dornice de a devora ? ;)

kka -maka, oricum ne "mananca' pe paine ! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D orgoliu masculin... ;) dar daca si acest aspect ar dispare, am fii devorati mai usor de sexul slabcare oricum asta face.....
Sa facem un chestionar pe tema vulnerabilitatii , masculine si feminine ? Sa vedem si noi din punctul de vedere al membrilor roportal cine este mai vulnerabil ?
kka -maka, oricum ne "mananca' pe paine ! ;)
Hmmm , ne lasam mancati pe paine , parca suna mai bine , nu crezi ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa facem un chestionar pe tema vulnerabilitatii , masculine si feminine ? Sa vedem si noi din punctul de vedere al membrilor roportal cine este mai vulnerabil ?

e un non-sens chestionarul ala, pana la urma sufletul e androgin, indiferent de sexul pe care-l avem la purtator !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

comod...? o simpla iluzie doar

un orice cuplu cu vechime veti descoperi cum sexul slab(de fapt cel tenace)isi va inrobi tot mai abitir ''victima''

te uiti la un cuplu de tineri in fata ofiterului de stare civila. el tantos ca un cocos, mandru de el....ea mai timida, mai retinuta. trec anii si iata-i peste 25 de primaveri: el intreband vinovat parca: pot iesi azi la o bere?

...no comment....

 

unii sunt mai precoce

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic22656-75920.html

plsss...no offense

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el tantos ca un cocos, mandru de el....ea mai timida, mai retinuta. trec anii si iata-i peste 25 de primaveri: el intreband vinovat parca: pot iesi azi la o bere?

...no comment....

si sti de ce ? pentru ca nu ne cunoastem suficient , pentru ca suntem superficiali in a gandi o relatie, pentru ca suntem supusi prejudecatiilor , pentru ca societatea patriarhala din vechime, e pe cale sa se schimbe !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×