Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

PUR = goana dupa putere si atat

Postări Recomandate

Nu cred ca sunt de loc umanisti cei din PUR. Voiculescu e un mincinos care cauta sa se lege de orice eveniment marunt numai pentru a-si drege imaginea politica. Vezi recentele declaratii in legatura cu ziaristii, sau mai nou astazi in parlament PNL-PD au cautat sustinatori pentru a il inlatura pe Nastase de la sefia Camerei Depuatatilor la care PUR ca membru al coalitiei nu numai ca nu i-au sustinut dar mai presus de asta sa-a angajat in negocieri cu PSD-ul pentru sustinerea lui bombonel. In afara de asta ma mai irita propaganda pe care si-o face pe Antena 1 acelasi Voiculescu. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PUR este un partid constituit dintr-un singur om, care este un mare nenorocit si un mare iditot so excroc. Si asta a fost numai inceputul. Stai sa avezi ce va urma, daca vrea Basescu alegeri anticipate. Ca se vor opune, pentru ca sunt constienti ca nu mai intra in parlament. Si atunci sa vezi distractie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ultima bomba. Daca au vazut ei baietii astia ca se poarta in Parlamentul European diferite curente si politici ce sa-au gandit ei sa se numeasca Partidul Conservator din Romania.Alo nenea Voiculescu vezi ca in goana matale dupa imagine nu cred ca ai bagat de seama ca initialele sunt cam de trista amintire pe.C.R. dar nu conteaza daca te superi maine il schimbi in partidul laburist din romania sau republican, ce da bine la public aia bagam. Sa se voteze conteaza... Sincer baieti cred ca sunteti in criza puternica de eventuali alegatori pentru. am vazut un sondaj in care nu prindeti nici pragul de intrare in parlament in eventualitatea unor alegeri.Cat despre incredere politica in fata restului de partide pentru o eventuala alianta....va meritati soarta. Apucati-va mai bine de altceva... :)

Editat de maybe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul am fost placut surprins de PUR ,la alegerile din Bacau.Dupa episodul asta Faaasssssssssssss..... :crazy: sa-a trezit Bibanu'!Ce aere avea Voiculescu, de gandeai ca de el depinde soarta Romaniei...

In armata era o vorba :sa fii destept 5 minute (cand era serg pe acolo :crazy: )

Asa si voiculescu;cred ca nu sa-a uitat la ceas :pee

Sa vezi ca toti sunt impotriva Fostilor si tu sa te tii cu dintii,disperat ,si sa mai faci si pe grozavul,aratand de partea cui esti,cand ,chiar membrii partidului erau impotriva ,Este ori nebunie ,ori inconstienta...sau trebuiau platite ceva datorii cuiva :)

Sincer inainte de alegeri credeam ca e de viitor...pacat ca viitorul a fost cam scurt ;)

Cat despre schimbarea titlului...lupul... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu atat lasi cat tradatori sau mai elegant spus cameleoni!Sunt buni de toate topurile Rusinica posibile.Nu numai ei sunt asa ci toti!de.A.,nu-i asa? :) :crazy: :crazy:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Isi fac ei loc cu coatele,sau intra in alte partide.Nu asta e problema ci pe cine naiba sa alegem ca banuiesc ca v-ati convins de analfabetismul spoitilor de la putere.Astia cred ca au lipsit sau chiulit si de la impartirea creierelor asa cum fac azi de la munca!Niste smecheri de doi bani care se cred nobili si in izmene. ;) ;)" :) .Eu una le-as face un hotel cu arhitectura de coliba si i-as pazi permanent ca la spitalul de :crazy: ca e pericol de epidemie de :crazy: Cand vrei sa discuti politica cea mai logica pozitie imi pare a fi asta: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer ,nici eu nu stiu pe cine as vota daca se fac alegeri anticipate.N-avem oameni de calitate in guvernare,si astia pun oameni dupa ureche in functii cheie.Uitati-va cum sa-au comportat la inundatii,si nu numai... :soc:

Iar astia din ...pcr( :) )cred ca sa-au dus cu inundatiile astea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×