Sari la conținut
Forum Roportal
Fashionista`

Ce sa fac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cu mireasa am vorbit si a fost de acord......

Sigur nu ti-a zis-o din politete?Sau jena?Deci...nu trebuie sa-ti impuna nimeni nimic,trebuie doar ca tinuta sa se incadreze bine la respectivul eveniment.Atat.

 

La tinuta pe care ai ales-o eu mi-as pune sandale cu barete delicate aurii sau negre,destul de inalte,dar nu foarte,pentru ca nuntile oricum sunt obositoare chiar daca ai fi in papuci de casa si o poseta mica neagra simpla, sau in modelul sandalelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, cel mai bine e cu sandale cu barete, cu toc si delicate (nu cu toc gros ci subtire, nu cu barete late ci subtiri). Negre sau - daca vrei tu neaparat aurii - macar sa fie un auriu mort nu unul de-ti ia ochii. Poseta mica, simpla, fara sclipici. Inutil sa zic de pedichiura...neaparat facuta si eventual cu nuante de rosu carmin/grena etc. ca sa fie ceva contrast (cu pielea, negrul etc.). :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! am si eu o nunta luna aceasta si sunt domnisoara de onoare.

mi-am luat o pereche de pantaloni negri stransi jos si as vrea sa imi iau o bluzita aurie cu f putina danteluta.

as vrea sa stiu ce fel de pantofi sa imi iau si ce postetuta.

mersi :doh:

 

 

pantofii trebuie asortati cu poseta!!!! :o: e ceva de ne ierata daca nu ii asortezi cu poseta ... trebuie sa aiba aceiasi culoare, sau aproximativ ... te aresteaza politia modei fashionisto` 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pantofii trebuie asortati cu poseta!!!! :doh: e ceva de ne ierata daca nu ii asortezi cu poseta ... trebuie sa aiba aceiasi culoare, sau aproximativ ... te aresteaza politia modei fashionisto` :o:

 

Nu mai e obligatoriu...chiar i-am auzit pe unii designeri ca e bine sa fie diferiti...dar asta depinde si de imbracaminte.

 

Fashionista,cu parul cum te-ai gandit sa faci?Ce coafura?Te sa fii foarte atenta la detalii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu il am foarte lung si il am si cu breton in scari.Ma gandeam sa mi-l indrept sa fie cat mai natural.Si machiajul la fel.

Te-ai gandit bine. ;) Si da, nu mai e obligatoriu ca poseta sa se asorteze cu pantofii. Poti spre exemplu la tinuta ta sa ai o poseta mica...rosie :spiteful: si sandale negre.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper sa iasa bine chestia asta cu nunta:)

Ca sa iasa bine,tre' sa pui poza cu tine in tinuta...asa,ca sa mai tragem si noi o concluzie,doua... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa iasa bine,tre' sa pui poza cu tine in tinuta...asa,ca sa mai tragem si noi o concluzie,doua... :lol:

Da :yahoo: o poza ar merge :yahoo: atunci ne dam mai bine cu parerea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×