Sari la conținut
Forum Roportal
duncanmc

Programul SAGA C

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da ati inteles bine. credeti ca prin ajutorul programului acesta pot sa imi tin contabilitatea singur? sau daca ma apuc sa-l folosesc mai am nevoie de contabil? se presupune ca teoria o stiu. pt ca mai bine ma apuc io sa invat decat sa dau milioane la contabili. si deocamdata n-am nevoie de semnatura autorizata.

 

il puteti gasi aici:

http://www.sagasoft.ro/

 

 

 

 

Edit:

Nu pui link pt download executabile!

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara [la mine e seara in fiecare zi..]. Am nevoie de ajutor din partea celor care folosesc, au folosit si vor folosi programul saga c. Folosesc acest program. De fiecare data cand am facut UPDATE, ca si astazi de exemplu, tot timpul cand dau restaurare arhiva din versiunea anterioara primesc nenorocitul de mesaj. Fisierul de configurare nu poate fi accesat! sau ceva de genu, nu`mi aduc aminte, o sa las detalii amanuntite daca ma poate ajuta cineva, va rog, sunt disperat deja, nu mai inteleg nimic .

Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Si daca te pui tu sa operezi documentele primare in contabilitate, atat timp cat esti agent economic legea te obliga sa ai contabil angajat la firma sau sa ai contabilitatea "tinuta" de o firma specializata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna...ma poate ajuta cineva cu programul saga? cand calculez salariile nu imi ia impozitul pe venit de 16%, cum pot rezolva???

Programul saga are forum pe site, asa ca puteti intreba acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Programul este destul de performant, consuma putine resurse, frecvent actualizat si portabil. Si imi placea tare mult utilizarea de hotkeys :D. Il recomand.

 

Dar vezi ce faci cu el, sa nu te plangi ca dai mai multe milioane la controale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×