Sari la conținut
Forum Roportal
RHS

Prezervativul sau pilula?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiestia e ca nu e aceeasi senzatie...(cu prezervativul)
e na..daca nu vrei surprize,mai ales daca nu ai rel serioasa,il foloseti.nu mori :lol2:
Pai au descoperit astia chiuretajul..asa ca .. :crazy: Si mai apoi sunt si foarte multe boli care se iau si pe alta cale decat cea sexuala .:dance3:
das...chiuretajul.....lasa ca am auzit cazuri in care femeile nu au mai putut avea copii dupa sau nu au facut aia bine avortul si au ramas"resturi"(nu stiu cum altfel sa le spun).mai bine te protejezi si gata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...consider mai sigura (only for women) membrana care in timpul actului sexual asigura un contact fara probleme. Costa un pic mai mult unguentul aferent dar se amortizeaza in scurt timp. :crazy: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marius :lol2: dane mai multe detalii despre crema asta. Care e numele ei si cat costa? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...consider mai sigura (only for women) membrana care in timpul actului sexual asigura un contact fara probleme. Costa un pic mai mult unguentul aferent dar se amortizeaza in scurt timp. :cry: :pope:

te referi la foite? Daca da stiu o prietena care a ramas insarcinata folosindu-le ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unguente...membrane...pastile...folositi dom'le prezervativ ca e mai sigur.si nu da nici multa bataie de cap

Editat de caty_sweet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca bine zice caty_sweet :cry: numai ca singura chestie e ca nu e aceasi senzatie ;)((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te referi la foite? Daca da stiu o prietena care a ramas insarcinata folosindu-le ;)

 

groasa cam cat 3 foite puse una peste alta sotia nu a ramas insarcinata si pot sa spun ca am folosit-o apox. 1 an si jumatate. :cry:

Editat de Marius-Doru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca bine zice caty_sweet :cry: numai ca singura chestie e ca nu e aceasi senzatie :pope:((

e na...nu e mare diferenta...incearca si tu mai multe tipuri de prezervative si vezi care ti se potriveste si care te multumeste ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai le-am incercat pe toate cred dar sti cum e..."ne desparte ceva :cry:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×