Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Serviciile de internet prin cablu mi se par destul de bune mai ales ca daca stai sa te gandesti platesti mai mult decat pe telefon dar calitatea serviciilor este super buna.

Eu am internet de la Astral cu inca niste baieti din retea si platesc 200.000 pe luna (eu) si downloadez cu 1 Mb pe sec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Internetul prin cablu este solutia cea mai convenabila in momentul de fata. Din pacate el nu este disponibil in toate zonele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai amu va scriu de pe cablu, sau ma rog, de pe tastatura! Sunt destul de multumita de provider-ul meu, bine inteles ca pot fi aduse imbunatatiri, dar ca raport calitate-pret, pentru un utilizator casnic est Oca.

 

Sa auzim numai de bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca in viitor, cand concurenta va fi mai mare fiecare provider va aduce cava in plus si oferta va cuprinde mai multe servicii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, corect, da pana o sa fie si la noi pe la vreo 2 mega pe secunda, mai este

 

oricum cei de la RDS introduc acum ceva cu telefonie. nu sti uexact ce, dar paote aflam noi.

 

Ciao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe astral cu cativa preteni din retea, avem un abonament de 30$ si downlodez cu 5-10 cailo. Merge destul de rau dar eu platesc numai 100.000

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, corect, da pana o sa fie si la noi pe la vreo 2 mega pe secunda, mai este

 

Se poate si acum dar costurile sunt mult prea mari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea vrea Mercedes la pret de Trabant, adica sa curga Megi pe cablu (filme, muzica, soft) si eventual punem si o bara cu reclame pe ecran si primim bani, nu platim nimic.

Eu sunt mai batran si imi aduc aminte cand ma cataram pe acoperis sa orientez antena pe bulgari, scheme de amplif-uri, bateria auto pusa in bucatarie si alaturi un convertizor 12 V/ 220 V facut dupa o schema din Tehnium, ca sa mearga televizoru', ca aveam program la curent.

Bai ia mai lasati balta internetul si mai puneti mana si faceti si ceva util, cati dintre voi ati citit 3 carti in ultimi 5 ani? Azi va ia banii smecherii de la Misa, eu citeam Pisica in cisme si caamasutra si nu spuneam la nimeni sa nu ma ia militia.

Imi pare rau ca nu am meseria de psiholog, e de viitor vor fi milioane de clienti pentru astia, internauti de azi.

eugeniusro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Serviciile de internet prin cablu mi se par destul de bune mai ales ca daca stai sa te gandesti platesti mai mult decat pe telefon dar calitatea serviciilor este super buna.

  Eu am internet de la Astral cu inca niste baieti din retea si platesc 200.000 pe luna (eu) si downloadez cu 1 Mb pe sec.

[snapbacca]1052[/snapbacca]

Vreau sa imi i-au si eu acasa internet de la Astral si as vrea sa stiu daca merita, stau in Giulesti la capat. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×